Çok Satanlar

Eleaf Kartuş 

Gösterilen 1 - 1 arasındaki 1 öğe
  • Eleaf EC Coil 5'li Paket - 0.5 Ohm
    150.00 TL Stokta Yok
    Eleaf EC Coil 5'li Paket - 0.5 Ohm Eleaf EC Coil 5'li Paket - 0.5 Ohm, Organik Japon pamuğu ile donatılmış ve 100W güç çıkışını destekleyen Coil'lerdir. Eleaf EC Coil 5'li Paket -0.5ohm  Coil üzerindeki tırnaklar sayesinde daha kolay ve güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır. Sizin çok daha lezzetli ve doğal içim yapabilmeniz için %100 organik...
Gösterilen 1 - 1 arasındaki 1 öğe
Eleaf POD Kartuşun İçinde Ne Var? 
   

Eleaf POD kartuş bir hazne görevi görmektedir. Elektronik sigaralardan tat almak için aynı zamanda cihazın çalışabilmesi için Eleaf POD kartuşun içerisine likit koyulur. Bu işlemle birlikte çalışma gözlemlenir. Aynı zamanda kartuşun çalışması için tüm POD kartuşlarda olduğu gibi Eleaf POD kartuşun içinde de likitin buharlaşması için tel, pamuk gibi malzemeler olması lazımdır. Bu malzemelerin tamamı da Eleaf POD kartuşun içerisinde bulunur. POD kartuşa bir zarar gelmemesi elektronik sigaralarda oldukça önemlidir. Bunun sebebi ise kartuş olmadan elektronik sigaraların çalışmamasıdır. O yüzden kartuşlar sağlam malzemeler ile üretilmiş olan cihazlardır. Bu kartuşlar iki şekildedir; değişebilir ve değişmeyen yani tek kullanımlık olaraktır. İki kartuşun da içerisinde bulunan malzemeler aynı olsa da bilinen farklılıklar meydana gelmesi olası bir durumdur.

Eleaf Pod Kartuş Neyle Doldurulur?
   

Tüm pod kartuşlar gibi Eleaf pod kartuş da önceden sadece sınırlı aromalar ile dolduruluyordu. Bu da Eleaf pod kartuş kullanıcıları için ciddi bir sorundu. Ancak gelişen ve büyüyen elektronik sigara piyasasının gereği özellikle salt likit üreticileri söz konusu eksikliği fark edip kendilerini yeni aromalar ve likit çeşitleri üretmeye odakladılar. Eleaf pod kartuşlar, elektronik sigaralar için özel olarak üretilmiş salt likit içeriklerini kullanılarak dolduruluyor. Pod kartuşa doldurulan salt likit aromaları vanilya, nane, kavun, virgina tütünü, reçelli tereyağlı kızarmış ekmek, viski, meyveli limonata gibi aklınıza gelebilecek hatta gelmeyecek pek çok çeşitten oluşmaktadır. Eleaf pod kartuşun uzun alt kısmını çıkardığınızda delik veya delikler ortaya çıkacaktır. Bu deliklerden salt likit dolumu yapılabilir. Sonrasında Eleaf pod kartuşun alt kısmından çıkarılan bu kısım tekrar pod kartuşa ekleniyor. Böylece Eleaf kartuş yeniden dolmuş bir şekilde içiminize hazır olur.

Eleaf Pod Kartuşun İlk Kurulumundan Sonra Cihaz Nasıl Çalıştırılır?
   

Eleaf gibi üst segment markaların kullanıcılarını memnun etmesi sonucu, elektronik sigara günümüzde birçok insan tarafından kullanılır ve tercih edilir hale geldi. Eleaf elektronik sigarada yeni bir coile geçilmeden önce Eleaf pod kartuşun içindeki tüm sıvıların boşaltılması tavsiye edilir. Coilin içerisindeki pamuğa birkaç damla sıvı dökülerek yeni coil astarlanır. Kauçuk olan tıpa çekilir ve likit hızlıca Eleaf pod kartuşun içine doldurulur. Pamuğun daha fazla sıvıyı emebilmesi için kapsül 2 ya da 3 dakika bekletilir. Pilin çalışması için cihazınızın ilk kez kullanımından önce pil kapasitesini tam şekilde şarj edildiğinde emin olun. Watt ışığı yanıp sönünce ateşleme düğmesine hızlıca 3 kez tıklayın.

Eleaf Kartuşun Ömrü Bittiği Nasıl Anlaşılır?
   

Eleaf elektronik sigara pod modellerinde birçok farklı marka ve modeller vardır. Modellerdeki tüm pod kartuşlar yalnızca likit ile uyumludur. Bu durum aslında Eleaf Pod Mod kullanıcıları için bir avantajdır. Gelişmiş teknoloji ile üretilen pod mod elektronik sigara modellerinde bir ekran bulunur. Bu ekran üzerinden bazı ayarlamaları kullanıcı kendisi yapabilir. Bu ekran sayesinde watt seviyesi azaltılıp artırılabilir. Watt seviyesi az oldukça kullanıcı bu sayede daha yumuşak bir içime ulaşır. Eleaf pod cihaz modellerde watt değeri 25 ya da daha üzerine çıktığında salt likit tüketimi artar. Bu durumda elektronik sigara kullanıcısının günlük salt likit tüketimi 2 ya da 3 ml arasında değişiklik gösterir. Kısacası pod kartuşun ömrü, aynı likitte ve pod cihazda olduğu gibi kullanıcıya bağlıdır. Uzmanlar ortalama 2, maksimum 3 haftada bir kartuşun değiştirilmesini önermektedir. Eğer içim sırasında ağzınıza acı ve yanık bir tat gelirse pod kartuşunuzun ömrünün azaldığı veya bittiği anlaşılır.

Eleaf Kartuş Kırılır Mı?
   

Özellikle son yıllarda artan sigara fiyatları nedeniyle her geçen gün ülkemizde ve dünyada elektronik sigaraya olan talep artmıştır. Bu sebeple özellikle sigara firmaları tarafından birçok yalan haberler çıkarılmaya başlandı. Elektronik sigaraya başlayacak olan kişilerin kafasında bulunan soru işaretlerinden biri de pod kartuş kırılır mı ya da patlar mı?

Eleaf pod elektronik sigaranın pod kartuşunun kırılma veya patlama riski bir telefon ya da elektronik cihazın patlama riski ile aynıdır. Yani patlama ya da kırılma riski, doğru ve dikkatli kullanım olduğu sürece son derece düşüktür. Ancak yine de elektronik sigaranızı şarj ederken orijinal şarj aletini kullanmanız tavsiye edilir. Elektronik sigara şarjının tam şarj olana kadar şarjda kalması gereklidir.

Menu