Çok Satanlar

Smoant 

Gösterilen 1 - 1 arasındaki 1 öğe
Gösterilen 1 - 1 arasındaki 1 öğe
Smoant Pod Mod Elektronik Sigara Kıyafetleri Kokutur Mu?
   

Günümüz problemlerinden biri olan sigara bağımlılığı terk edilmesi oldukça güç olan bir zararlı alışkanlıktır. Sigaranın içimini kötü bir alışkanlık yapan pek çok dezavantajlı yönü vardır. Bunlardan biri de sigara içimi esnasında içindeki zehirli partiküllerin yanmasıyla ortaya çıkan kötü ve pis kokan dumandır. Oldukça ağır ve rahatsız edici olan sigara kokusu kıyafetlerinize hatta bulunduğunuz ortamdaki eşyalara sinerek etrafınızdaki insanları da fazlasıyla rahatsız eder. 
Bu gibi sorunları yaşamamak adına Smoant elektronik sigara ile, tütün aroması da dahil dilediğiniz tüm aromalar ile ve kötü kokunun aksine hoş kokular eşliğinde içiminizi yapabilirsiniz. 

Smoant Pod Mod Elektronik Sigara Ağır Mı?
   

Bu sorunun 2 farklı anlamı varken aynı şekilde 2 farklı yönden de cevabı vardır. 
Birincisi Smoant pod modların içimi ağır mıdır? Birinci sorunun cevabı şu şekildedir, içimin ağırlığı veya hafifliği cihazın markasıyla tamamen ilgisizdir. Yapılan içimin yoğunluğunu, sadece kullanılan likitin nikotin değeri (mg oranı), cihazın pod kartuş kısmında kullanılan coilin ‘ohm’ direnci ve cihazın watt ayarı belirlemektedir. Yani içim şekli tamamen kullanıcının kontrolündedir ve ayarlanabilir. 
İkinci soru ise Smoant pod modların boyutsal ağırlığı ile ilgiliyken cevabı şu olacaktır; Smoant pod modlar boyutları ve tasarımları ile kullanıcılarına küçük, sade ve şık bir tasarımla beraber kolay kullanımları ile de rahatlık sağlamaktadır. Smoant pod modlar tasarlanırken ve üretilirken tamamen kullanıcı dostluğu hedeflenerek yapılmıştırlar v
e gün boyunca taşıyıp keyifli içimlerinizi yaptığınız Smoant pod mod hafifliği sayesinde yanınızda olduğunu hissetmeyeceksiniz.  

Smoant Pod Mod Elektronik Sigaralar Hangi Likitle Kullanılır?
   

Son zamanların en çok tercih edilen elektronik sigara markalarından biri haline gelen Smaont pod mod elektronik sigaralar, likiti istenen performansta buharlaştırma yönünden de beğeni toplamaktadırlar. Smoant pod mod elektronik sigaraların en iyi özelliklerinden biri de hem MTL hem de DTL içime uygun coilleri sayesinde hem e-likitler hem de salt likitlerle kullanılabilmesidir.

Smoant Pod Mod Elektronik Sigaranın Buharı Nasıl Artar?
   

Genel olarak Smoant pod mod elektronik sigaraların tasarımlarında küçük bir led ekran bulunur. Bu dijital ekranlar üzerinden cihazın tuşları ile beraber kolayca watt ayarını yapmanız mümkündür. İçim tarzınıza uygun olan Smoant coillerin de takılı olmasıyla birlikte, cihazın watt ayarını kendi içim zevkinize ayarlayarak buhar çıkışını kolaylıkla arttırabilirsiniz.

Smoant Pod Mod Elektronik Sigara Nasıl Şarj Edilir?
   

Smoant pod mod elektronik sigaralar tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi çalışmak için bir güç kaynağına ihtiyaç duyar. Bazı Smoant pod modlar gerekli enerjiyi pil veya pillerden alırken, bazı modeller ise dahili bataryalarla çalışmaktadır. Piller aracılığıyla çalışan cihazların pilleri, pil dolum aletleriyle tekrar doldurulup kullanılabilirken; kullanıcılarının tercihine bağlı olarak piller de değiştirilebilir. Bataryalı cihazlarda ise cihazın şarj yatağına uygun başlıklı şarj kablosuyla (ürünü orijinal ve sıfır olarak aldığınızda paketten çıkacaktır) şarj dolumu kolayca yapılabilir.

Smoant, 2014 yılında üretime başlayan ve kısa zamanda sektörün en beğenilen markalarından biri haline gelmiş olan pod mod elektronik sigara üreticisidir. Üst segmentte yer alan Smoant, yüksek teknolojili ve inovatif cihazları ile elektronik sigara tüketicilerine ihtiyaçları ile tam anlamıyla örtüşecek ürünleri sunuyor. Dünya çapında 3 arge üssü, 5 fabrika ve 600’den fazla çalışanı ile mevcut şartlar altında sektörün en büyük firmalarından bir tanesi ve firmaya ait 200 civarında patent bulunuyor. Dünyanın pod mod e-sigara alanında en büyük üreticilerden olan firma, her yıl milyonlarca ürünü piyasaya sunmakta ve dünyanın her yerinde kullanılmaktadır. Smoant üretim bandında da toplam kalite yönetimi ilkeleri benimseniyor ve müşteri memnuniyeti sağlanıyor. Bunun yanında Smoant ürünlerinde kullanılan CCELL ceramic pod kartuş teknolojisi de, efektif bir kullanım elde edilmesini sağlıyor. www.podmod-turkey.com üzerinden Smoant ürünlerine en uygun fiyatlarla ve en güvenilir şekilde erişebilirsiniz.

Popüler Smoant Pod Mod Ürünleri

Popüler Smoant pod mod modelleri Smoant Pasito Rba Pod, Smoant S8 Pod, Smoant Charon Baby Pod şeklindedir. Farklı donanım seviyelerinde, gelişmiş kullanım özelliklerini sunan marka, uzun ömürlü pod mod ürünlerine sahip olmanızı sağlıyor. Her kullanıcı için geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Smoant ürünlerine orjinallik garantisi ile sitemizden ulaşabilirsiniz.

Menu