Aspire Cyber S Pod

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 375 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 375 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 7.50 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

750.00 TL

- +

Marka: Aspire

 
Açıklama

Aspire Cyber S, özellikle mekanizmasını ortaya çıkaran şeffaf gövdesiyle fütüristik bir estetik çekiciliğe sahiptir.

Üç nefes aktivasyon modu: otomatik, düğme aktivasyonu, otomatik nefes ile düğme aktivasyonu.

Bunun ötesinde, Aspire Cyber S vape pod üzerindeki düğme 3 watt seçeneği arasında geçiş yapmak için kullanılabilir ve size kitin ürettiği buhar miktarı üzerinde hassas kontrol sağlar. Kartuşu basitçe çevirerek MTL ve RDTL modları arasında geçiş yapmak için ayarlanabilir watt modu ile çift hava akımı sistemini birleştirin.

Kartuşların içindeki yerleşik ağ tipi ısıtıcılar, sıvıyı daha hızlı buhara dönüştürmek ve lezzet üretimini iyileştirmek için hızla ısınır.

CYBER X/S uyumlu kartuşlar, bobinin ömrünü uzatmak için e-sıvı seviyelerinizi izlemenizi sağlayan uygun bir üst doldurma portuna ve şeffaf bir tasarıma sahiptir. Aspire Cyber S kartuşun kullanımı kolaydır ve yeni başlayanlar için idealdir. CYBER X/S kartuşunu doldurup takın ve daha az aroma fark ettiğinizde kartuşu yenisiyle değiştirin. En iyi sonuçlar için bu kapsülleri 50/50 e-sıvılarla birlikte kullanmanızı öneririz.

Kartuşu 180 derece döndürerek hava akışını kolayca değiştirin.

Dahili 700mAh pil ile çalışan MASQUEVAPOR Vaper Shop'tan satın alabileceğiniz Aspire Cyber S vape kiti, tek bir şarjla daha uzun süre dayanacak şekilde optimize edilmiştir.

Aspire Cyber S'nin Özellikleri:


Boyutlar: 118 mm x 24 mm x 16 mm
Ağırlık: 54,5 gr
Kapasite: 2 mi
Pil: Dahili 700 mAh
CYBER S/X kartuşları ile uyumlu
Direnç: Ağ
Uyumlu direnç: 0,8Ohm veya 1,0Ohm
Şarj: USB Tip C

İçerir:

1 x Cyber S Aspire Pod Cihazı
1 x TSX Kartuş 0,8 Ohm
1 x TSX Kartuş 1,0 Ohm
1 x C Tipi Kablo
1 x Kullanım Kılavuzu

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 6

Menu