Dinner Lady Watermelon Slices Salt Likit 30ml

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 179 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 179 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 3.58 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Dinner Lady Watermelon Slices ile karpuz aromasının ferahlatıcı lezzetini keşfedin. Özellikle yaz günlerinin vazgeçilmez meyvesi olan karpuzu damaklara enfes bir biçimde ulaştıran Dinner Lady Water Melon Slices, aynı zamanda farklı bir buhar deneyimi sunmasıyla da salt likit ezberinizi bozacak ve farklı bir e-sigara deneyimi sunacaktır.

Daha Fazla Detaylar

359.00 TL

- +

 
Açıklama

Dinner Lady Karpuz dilimi, tatlı şeker aromasının bir karışımıdır. Güçlü tatlı ve sulu karpuz aroması patlaması, mükemmel ve eşsiz bir lezzet için nefes verirken dengelenen dilinizin ucunu alay eden keskin bir şeker tadıyla nefes aldığınızda damak tadınızı emecektir.

Bu lezzet, yumuşak boğaz vuruşu ile hızlı nikotin için düşük güçlü cihazlarda kullanılmak üzere tasarlanmış Salt Nikotin kullanılarak yapılır.

İngiltere'de yapıldı

%50 PG, %50 VG

30ml Şişe

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu