Top sellers

Your Innokin 

Showing 1 - 2 of 2 items
Showing 1 - 2 of 2 items
Innokin POD Kartuşlarda Kullanılan En İyi Likit Hangisidir? 
   

Innokin kartuşlarda birçok likit kullanılabilir. Fakat kullanılan likitler her zaman saf olan likitlerdir. Diğer likitler uyum sağlamaz ve bozulmalar meydana getirebilir. Kullanılacak olan likitlerin nikotin oranlarını kişiler kendisi belirler. Innokin POD kartuş likitler de kullanılabilir nikotin oranları yirmi ila elli mg olduğu için çoğu likitin nikotini uyar. 
Aynı zamanda likitlerin birçok aroması bulunur. Kişiler aromalar arasından dilediğini seçerek Innokin POD kartuşa ekleyebilir. Bu sayede içim kişilerin sevkine bırakılmış olur. Innokin POD modların en güzel özelliği de budur aslında. Çoğu makinaya uymayan likitler bile Innokin POD kartuşlara olur. Bu sayede kişiler istedikleri aromaların tadına varacak şekilde elektronik sigaralarını içerler. 

Innokin Kartuş Nasıl Sarılır? 
   

Innokin kartuş sarımı yapılırken ilk önce parçalar birbirlerinden ayrılmalıdır. Bu aşamada hangi parçanın nereye ait olduğu dikkatli bir şekilde incelenmelidir. Sonrasında ufak bir temizleme işlemi yapılır. Ardından bir tornavidadan yardım alınır. Ele alınan tornavida üzerine bir tel geçirilir. Bu tel tornavida etrafında altı tur olacak şekilde döndürülür. Her zaman için döndürülen bu tel sıkı veya gevsek olmamalıdır. 
Tellerin arasındaki mesafe minimum derecede tutulmalıdır. Aksi takdirde istenilen performans gerçekleşemez. Teli tornavidadan çıkarmak için hafif ittirme işlemi gerçekleştirilir. Bu işlem ile birlikte ele alınan tel mekanizmaya yerleştirilerek sarma işlemi sonlandırılır. Ardından pamuk da geçilir ve çıkarılan bütün parçalar sırası ile yerine oturtulur. 

Innokin Kartuş Nedir? 
   

Innokin kartuş Innokin POD elektronik sigara türlerinde kullanılan bir parçadır. Genel olarak Innokin POD mod elektronik sigara ve Innokin POD e-sigara türlerinde tercih edilir. Bu cihazlar normal elektronik sigaralar gibi yağ veya likit tankı denilen parçalar içermezler. Aynı zamanda bu cihazların bir diğer farkı ise normal elektronik sigaralardan daha küçük ve hafif olacak şekilde tasarlanmış olmalarıdır. 
Özellikle bu sebeplerden kaynaklı olarak oldukça tercih edilen bir elektronik sigaradır. Bakılacak olunduğunda POD kavramı bu tank bulunmayan Innokin elektronik sigara cihazlarında da likit kısmına verilen isimdir. Bu bölge belirli bir alış kapasitesine sahip olan yerdir. Likit veya yağlar bu alanda birleşerek kişilere kolaylık sağlanır. Ve Innokin Pod cihazınızın tam da bu alanına Innokin POD kartuş denmektedir.

Innokin Kartuş Nasıl Kullanılır?
   

Innokin POD mod cihazları özellikle günümüzde yaygın olarak kullanılan cihazlardandı. Her modeline göre farklı kullanım şekli bulunsa da genel olarak Innokin POD modların kartuşlarının bir buçuk iki ml kadar haznesi bulunduğu söylenebilir. Innokin POD mod cihazları kablo ile şarj edilerek kullanılan cihazlardır. Şarj oldukça önemli bir etmendir. Takıldığında hiçbir zaman şarj tam olarak dolmadıkça çıkarılmamalıdır. 
Tam dolu bir şekilde elinize aldığınızda yapmanız gereken şey ise dolu olan kartuşu yerine koymaktır. Kartuş yerleştirildikten sonra elektronik sigara da yapılması gereken işlem içine çekmektir. Normal elektronik sigaralar gibidir. Kartuş ile çalıştığı için kartuşlar mutlaka kontrol edilmelidir. Kartuş takılırken içinde likit bulunmadığı takdirde cihazı çalıştırmak hem cihazınızın coiline ve kartuşuna zarar verecek hem de buhar çıkışı olmayacaktır. Bu sebeple hazır haldeki cihazınıza kartuşunu takarken kartuş likit dolumunu yapmayı unutmayın. 

Innokin Kartuşun Boyutları Nasıl?
   

Innokin POD kartuşların boyutu oldukça küçük, hafif ama bir o kadar da ideal likit alım kapasitesine sahip durumdadır. Bunun sebebi insanların daha rahat bir şekilde kullanım sağlayabilmesidir. Innokin POD mod cihazlarının özellikle küçük bir şekilde tasarlanması da Innokin POD kartuşların küçük olmasında bir etkendir. Küçük derken kastedilen boyutlar eski elektronik sigaralara göre küçük olmasıdır. Aksi takdirde boyutları tamamen idealdir. 
İstenilen her yerde rahat bir şekilde kullanılabilir. Taşınamayacak kadar büyük veya kaybolacak kadar küçük bir boyuta sahip değildir. Innokin POD kartuş içerisine oldukça yeterli miktarda likit alabilecek boyutlara sahiptir. Likit kullanımı ve elektronik sigaraların daha iyi bir şekilde kullanılması amacı ile birlikte bu boyutlarda üretim yapılmaktadır. Rahatlıkla tercih edilebilir. 

Menu