Top sellers

Pod Cartridges 

per page
Showing 1 - 120 of 215 items
Showing 1 - 120 of 215 items
Pod kartuş nedir?
   

Pod kartuş, pod E-sigaralar ve Pod mod’larda kullanılan ve buhar üretimini sağlayan bir üründür. Normalin aksine Pod kartuş kullanan cihazlarda coil ve likit tankı bulunmaz. Pod kartuş, coil ve likit tankı tek parçada birleştirilmiş halidir.

Pod kartuş nerden alınır?
   

Pod kartuşlarınızı çok basit bir şekilde bir çok internet sitesinden alabilirsiniz. Bunun yanı sıra çevrenizde lokal bir E-sigara mağazası bulunuyorsa oradan fiziksel olarak da alışverişinizi yapabilirsiniz. Fakat herkesin evinin yanında bu tür mağazalar bulunmadığı için en yaygın yöntem internet üzerinden sipariştir.

Pod kartuş neyle doldurulur?
   

Pod kartuşun da dolumu diğer E-sigaralardan farklı değildir. Evinizde bulunan likit tüpüyle tüpü sıktırarak likidi pod kartuşunuzun içine doldurabilirsiniz.

Pod kartuş nasıl kullanılır?
   

Pod kartuş, kullanımı çok basit bir üründür. Öncelikle Pod mod cihazınızın bataryasının tamamen dolu olduğundan emin olun. Sonrasında Pod kartuşunuzun da içinde likit olup olmadığını kontrol edin. Son olarak ise kartuşunuzu cihazınızın pod slotuna yerleştirin, işte bu kadar!

Yeni başlayanlar için en kolay pod kartuşu bulunan pod mod hangisidir?

Yeni başlayanlara bir pod mod önermemiz gerekirse bu cihaz Juul olur. Çünkü Juul pod kartuşlarını bulmak, her yerde bulunduğundan ve en yaygın pod mod olduğundan daha kolaydır. Piyasada gayet yaygın olan başka cihazlar da olsa da Juul en çok bilinendir.

Pod kartuş likit bitince yanar mı?
   

Eğer pod kartuşunuzu içinde likit yokken çekmeye çalışırsanız pod kartuş yanar. Bunun sebebi içinde likit olmadığından coil’in aşırı ısınmasıdır. Bu sebepten ötürü içinde likit yokken pod modunuzu çekmemeniz gerekmektedir.

Pod kartuş kaç kere kullanılır?
   

Bu sorunun cevabı sizin E-sigara kullanım sıklığınıza göre değişir. Önerilen kartuş kullanım süresi sıklığa göre 1-2 haftadır. Bu 1-2 hafta içerisinde kartuşunuzun içindeki likidin kaç kere tükendiği size bağlıdır.

Pod kartuş ne kadar gider?
   

Pod kartuşun önerilen kullanım ömrü 15 gündür. Bu süre kişiden kişiye gerekmekle beraber ağzınıza yanık tadı gelmeye başlayana kadar aynı Pod kartuşu kullanabilirsiniz. Fakat bu önerilmez, çünkü maksimum 15 günde bir kartuş değiştirmek hem sağlıksal açıdan, hem de eski kullandığınız likitlerin tadının ve kokusunun kartuşa sinmesi açısından en iyi deneyimi almanızı sağlar.

Pod kartuş pahalı mı?
   

Pod kartuşların fiyatları normal kartuşlardan pek de farklı değildir. Ortalama bir Pod kartuş setinin fiyatı 150 tl olmakla beraber tek satın alımda ise 40 tl civarındadır. Yani sorumuzun cevabı hayır, pod kartuş pahalı değildir.

Pod kartuşların fiyatı ne kadar?
   

Pod kartuşların fiyatları sizin hangi pod mod’u kullandığınıza göre değişiklik göstermektedir. Fakat ortalama bir fiyat vermemiz gerekirse, set başına 150, ve adet başına da 40-50 Türk lirası gibi bir fiyat aralığı verebiliriz. Ancak dediğimiz gibi, bu fiyat sizin kullandığınız Pod mod’a göre ufak esnemeler gösterebilir.

Pod kartuşu en ucuz ürün hangisi?
   

Piyasada bulunan birkaç ucuz fiyatlı kartuş satan marka vardır. Pod kartuşlarınızı toplu set halinde satın alırsanız daha uygun fiyata satın alım yapabilirsiniz. Eğer birkaç örnek vermek gerekirse Smok Trinity Alpha pod un kartuşlarını 4’lü set halinde alırsanız 20 Türk lirası gibi fiyatlara bulabilirsiniz. Bu fiyatlarda başka pod kartuş örnekleri de verilebilir fakat alt sınır bu civarlardadır.

Pod kartuş kaçlı satılır?
   

Pod kartuşları tekli veyahut set halinde satın alabilirsiniz. Bir setin içinde 2-3-4 hatta 5 adet kartuş bulunabilir. Kısaca dilediğiniz sayıda pod kartuş satın alımı yapabilirsiniz.

Pod kartuşu en küçük ürün hangisi?
   

En küçük pod kartuş olarak Juul marka ürünler gösterilebilir. Gerek kompakt tasarımı olsun, gerek de Pod kartuşlarının küçük ve minimal yapısı olsun Juul marka ürünlerin Pod kartuşları aşırı derecede küçüktür.

Pod kartuş ne kadar sürede bir yenilemek gerekir?
   

Pod kartuşların önerilen kullanım süreleri genelde birkaç haftadır. Fakat bu süre sizin kullanım sıklığınıza ve likidinize göre değişir. Bu sorunun cevabını kullanım yoğunluğunuza göre sizin vermeniz gerekmekle beraber ortalama 15 gündür.

Pod kartuş kullanım ömrü nedir?
   

Bir adet pod kartuşun kullanım ömrü ortalamaya baktığımızda 15 gündür. Fakat bu kullanım ömrünü etkileyen bazı etkenler vardır, bu etkenlerden en önemlisi kullandığınız likidin türüdür. Eğer Pg değeri daha yüksek likitler tercih ederseniz, pod kartuşunuzun kullanım ömrü de ona göre doğrusal olarak artar. Ancak kartuşunuz 15 günün sonunda yanmamış olsa bile sağlığınız için 15 günde bir değiştirmeye özen gösterin.

Pod Mod electronic cigarettes operate with more advanced technology than traditional e-cigarette types, and have a hardware called podpod cartridge called instead of e-liquid tanks. This technology, developed with the intention of providing maximum efficiency with less energy, also increases the safety features of the product to the maximum. This structure, where the device ' s coil and liquid reservoir is presented in the form of a single component, works with pure liquid, which starts to be used with pod mode technology. These are special compounds that can enable nicotine to mix with less heat and bukhara. Although there is no difference between E-liquid products, absolute lipids are not suitable for traditional electronic cigarettes. Pod mod e-cigarette users spend less energy, taking advantage of the high efficiency of pod cartridges to the number of pod technology, and the devices can be used for a longer period of time.

Pod Mod is separated from traditional electronic cigarette devices both with coil technology and cartridge technology. Cartridges are produced in accordance with pod devices. For the pod mode electronic cigarette you have with the cabinet, you will need to purchase the brand and model-specific pod cartridge. www.podmod-turkey.com offers the pod mode e-cigarette backup cartridges, salt-liquid , and coil and other components as spare parts. The products are fully compatible with the pod mod electronic cigarettes you are using, and have 100% originality. You can easily export your orders over our website so that they are sent to your address as soon as possible.

Menu