Top sellers

Justfog 

Showing 1 - 5 of 5 items
Showing 1 - 5 of 5 items
Justfog Pod Modların Kullanımı Sağlığa Zararlı Mıdır?
   

Her ne kadar Justfog Pod Mod elektronik sigara çeşitlerinin nikotin içerdikleri için sağlığa zararlı olduğu söylense de doğru kullanım yapıldıktan sonra ve patlıcan, karnabahar, domates, meyhan kökü gibi pek çok sebze ve bitkide dahi bolca nikotin bulunduğu göz önünde bulundurulursa Justfog pod modların kullanımında hiçbir zarar olmadığı aşikardır. Özellikle de sigara ve diğer tütün ürünlerinin zararının ne kadar fazla olduğu net bir şekilde ortadayken. Justfog elektronik sigaralar diğer nikotin tüketim araçlarına oranla neredeyse zararsızdır. justfog pod mod gibi elektronik sigaralarda kullanılan salt likitlerde sadece tütün yapraklarından elde edilen salt nikotin tuzları, aromalar ve VG-PG bulunmaktadır. Justfog gibi pod mod elektronik sigaraları; sigara, puro, pipo ve nargile gibi tütün ürünlerinden ayıran en büyük şey ise nikotinin yanarak yani duman yoluyla değil buharlaşma yoluyla buhar olarak solunmasıdır. Bu da Justfog pod modların neredeyse zararsız olduklarının bir göstergesidir.

Justfog Pod Mod Normal Sigaradan Sonra Kilo Aldırır Mı?
   

Justfog elektornik sigaralar günümüzde en çok, sigara belasından kurtulmak isteyenler tarafından tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Bilindiği üzere sigarayı bırakınca iştah artışı ve metabolik hız düşümünden kaynaklı kilo alma durumu baş gösterebilir. Peki sigaradan Justfog pod mod elektronik sigaraya geçince kilo alma gibi bir sorun olur mu? Kesinlikle olmaz, Justfog pod modla iştahınızı açacak bir durumun tam tersine içerisindeki aromatikler sayesinde bazı zamanlar tatlı yeme ihtiyacı dahi hissettirmez. Ve metabolizma hızında düşüş olmaz. Bu nedenle Justfog pod modları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Justfog Pod Mod Elektronik Patlar Mı?
   

Justfog gibi markaların beğenileri toplamasıyla günümüzde iyice yaygınlaşan pod mod elektronik sigaralara olan ilgi de giderek artmaktadır. Bununla birlikte ürün hakkında söylentiler, merak edilenler ve sorular da hep artıyor. Özellikle de son zamanlarda pod mod elektronik sigaranın patlayıp patlamadığı en çok merak edilen şeylerin başında gelmektedir. Belirtmeliyiz ki elektronik devre barındıran tüm cihazlar su ile temas ettiklerinde patlama ve bozulma riskine sahiptir. Ancak ürün su ile temas etmediği ya da güneşin altında yani fazla sıcaklığa veya fazla neme maruz kalmadığı sürece herhangi bir patlama söz konusu olmayacaktır. Başta Justfog gibi kaliteli ve üst segment markalar ve hatta kalitesiz markalar dahi patlama ya da elektriksel herhangi bir sorunla karşılaşmamak için cihazlarının tasarım ve üretimleri sırasında gerekli tüm güvenlik önlemlerini almaktadırlar.

Justfog Pod Mod ile Sigara veya Diğer Tütün Ürünleri Bırakılır Mı?
   

Justfog pod modlar yardımıyla sigara gibi tütün ürünleri kolayla bırakılabilir. Sigaranın içerisinde bulunan nikotin ve bazı zararlı maddeler (kadmiyum, aseton, zift, siyanür, arsenik, DDT), sigara kullanıcılarında ağır sağlık sorunlarıyla beraber ağır şekilde bağımlılık yapar. Ve maalesef sigaranın bırakılması oldukça zordur. Aynı zamanda içerisinde bulunan zehirli maddeler insan sağlığına inanılmaz derecede zarar verir. Fakat bağımlılık yapıcı özelliği nedeniyle sigarayı bırakmak isteseniz dahi bunu elektronik sigara gibi bir yardımcı olmadan başarmak, oranların da gösterdiği üzere (tüm sigara kullanıcılarının 10’da 9’u sigarayı daha önceden bırakmaya çalışmıştır.) çok zordur. Teknolojinin ilerleyişinin güzelliklerinden biri de diğer tütün ürünlerine oranla neredeyse hiçbir zararı olmayan Justfog pod modları bu tütün ürünlerine aynı zamanda çok daha ekonomik bir alternatif olarak hayatımıza sokmuş olmasıdır. 

Justfog Pod Mod Elektronik Sigara Cebe Sığar Mı?
   

Minimal tasarımlarıyla dikkat çeken Justfog pod mod elektronik sigaralar cebe sığacak kadar küçük bir şekilde dizayn edilmiştir. Oldukça şık, sade ve zarif olan duruşlarıyla ve gün boyunca rahatlıkla taşıyabileceğiniz küçük boyutlarıyla kullanıcı dostluğunda en iyilerden olan Justfog pod modlar tüm modellerinde kullanıcılarının beğenilerini kazanmıştır. Diğer elektronik sigaralar büyük ve taşıması zor tasarımlara sahip değillerdir, rahatlıkla cebe sığabilecek boyutlardadırlar. Justfog Minifit Pod Mod, Justfog C601 Pod Mod, Justfog QPod Pod Mod ve Justfog Minifit Max Pod Mod markanın yüzü konumundaki cihazlardır.

South Korea-based JFT Co. LTD. Justfog, which has its brand, offers unique products for users who are in search of compact design products. The brand, which develops innovation projects that attract attention in the electronic cigarette industry, presents its stylish and advanced devices to its users. Justfog produces millions of pieces of production every year in its factories in China, and brings it to users around the world. You can safely purchase the Justfog pod mode electronic cigarettes products in Turkey from www.podmofturkey.com , where you can access the original products with the most appropriate conditions. As part of its ongoing operations since 2008, the company has a strong corporate memory at the point of producing products in accordance with the standards in Europe and the United States. With innovation projects, the entire product of the company with serious contributions to the dominance of pod mod e-cigarettes technology in the world of electronic cigarettes is in high quality standards. The company that operates the rules of quality management in the production line, fuls all the necessary conditions for customer satisfaction as well. It would not be wrong to say that under current circumstances, Justfog offers you the most advantageous products when the quality and price comparison is made.

Popular Justfog Pod Mod Products

Justfog produces compact products. The brand ' s most popular pod mode electronic cigarette products are.Justfog Minifit Pod, Justfog C601 Pod . These products offer the most important benefit of storage and transport, which allows you to experience the best of the pod mode e-cigarette experience with advanced technologies. 

Menu