Top sellers

Smok 

Showing 1 - 51 of 51 items
Showing 1 - 51 of 51 items
Smok Pod Mod Elektronik Sigaraların Pod Kartuşları Nasıl Değiştirilir?
   

Her ne kadar Smok pod modların pek çok farklı çeşit -kimi mıknatıslı, kimi mıknatıssız- pod kartuşları olsa da yine de hepsinin takıp çıkarma mantığı aynı ve oldukça kolaydır. Tüm pod mod ve pod kartuşlarda olduğu gibi Smok pod modlarla Smok pod kartuşlar arasında da anahtar kilit ilişkisi vardır. Yani her pod mod modelinin kendine uygun Smok pod kartuşu vardır ve takıp çıkarma işlemi sadece pod kartuşu yerine iterek veya cihazdan çekip çıkararak kolaylıkla yapılabilir. 

Yeni Başlayanlar İçin En Uygun Olan Smok Pod Mod Elektronik Sigara Hangisidir?
   

Pod mod elektronik sigaralara yeni başlayacak pek çok kişi normal olarak hangi pod modu alması gerektiğini düşünmektedir. Smok pod modlar, ideal (basit, pratik, taşınması kolay) kullanımları, kolayca değişen pod kartuşları ve pod modlara yeni başlayan insanları yoracak teknik arızalar çıkarmamasıyla daha önce hiç pod mod kullanmamış ve de sigara gibi tütün ürünlerini bırakmaya çalışan kişiler için en ideal pod modlardandır. 
Smok Nfix, Smok Infinix serisi, Smok Novo serisi, Smok Nord serisi, Smok nexMESH, Smok Fetch Mini, Smok Nfix Mate gibi pod modlar Smok markasının en beğenilen ve en çok tercih edilen modelleridir. Bu pod modlar ile birbirinden kaliteli ve keyifli içimleri deneyimleyebilirsiniz. Fakat belirtmek gerekirse, elektronik sigaralara henüz yeni başlayacak olan kişiler likit alırken likitlerinin nikotin oranına ( mg değerine ) dikkat etmelidir. 

Smok Pod Mod Elektronik Sigara Cebe Sığar Mı?
   

Smok markası elektronik sigara dünyasında, her türden kullanıcıya her türden içim çeşidini ve deneyimini sağlayabilecek kadar çok çeşitliliğe sahiptir. Hatta en çok sayıda modeli olan elektronik sigara markası olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Durum böyle iken tüm Smok pod modlar hakkında bir genelleme yapmak yanlış olacaktır. Markanın büyük boyutlu cihaz kullanıcılarına yönelik pod modları da bulunmaktadır. Fakat yine de pek çok Smok pod mod ideal boyutları ile cebe sığacak büyüklüktedir. Smok Nfix, Smok Infinix serisi, Smok Novo serisi, Smok Trinity Alpha, Smok Nord serisi, Smok nexMESH, Smok Fetch Mini, Smok Nfix Mate pod mod gibi pek çok model pantolon, ceket ve mont ceplerine rahatlıkla sığacak boyutlardadırlar. Bu ve diğer model Smok pod mod tüm cihazların boyut ölçüleri ürün açıklamalarında da mevcuttur.

Smok Pod Mod Elektronik Sigarayla Beraber Uçağa Binilir Mi?
   

Smok pod mod elektronik sigaralarınız ile uçağa binebilirsiniz. Fakat Smok pod modunuzu yanınızda veya el çantanızda taşıyıp, mümkünse bagaj kısmına vermemeniz tavsiye edilir. Çünkü bagajınızın taşınması esnasında bagajla birlikte cihazınızın düşme, ezilme, aşırı soğuk veya sıcak gibi cihaza zarar verecek dış tehditlere açık olmasıdır. Her havayolu firmasının kendi içindeki elektronik sigara politikası farklı olmakla beraber genel olarak lityum-iyon pillere veya bataryalarla çalışan elektronik sigaralar uçağa kabul edilmektedir. Ayrıca yabancı bir ülkeye seyahat ederken gittiğiniz ülkede elektronik sigaranın kullanılıp kullanılmadığından emin olmanızı tavsiye ederiz.

Smok Pod Mod Elektronik Sigaralar Az Mı Buhar Verir?
   

Smok pod mod elektronik sigaralar için az veya çok buhar verdiğini söylemek doğru olmaz. Çünkü tüm pod modlarda olduğu gibi Smok pod moddan çıkan buharın miktarı cihazda kullanılan likitin türü (salt ya da e likit), Smok coilinizin ohm değeri ve Smok cihazınızı ayarladığınız watt değeri ile alakalıdır. Smok bu açıdan kullanıcılarını çok memnun eden bir pod mod markasıdır. Kullanıcılar, tercihlerine bağlı olarak kolayca MTL içim veya DTL içim yapabilirler. İdeal boyutları, sade, şık ve çekici tasarımı ile tek cihazda çok fonksiyonu yakalayışıyla kullanıcı dostu olan Smok pod mod elektronik sigaralar ülkemiz piyasasında en çok tercih edilen elektronik sigara markalarından biri haline gelmiştir.

The SMOK offers unique pod mode electronic cigarettes products for you if you want to meet a level beyond electronic cigarette. While making a difference with its small designs, the brand, which offers more advanced products from its technical features and many other representatives of its class, already has a significant share in the market. A Shenzhen IVPS Technology Co., Ltd. The limited brand, SMOK, produces pod mode e-cigarettes products, which are heavily preferred in many developed countries of the world, especially in the United States. The brand has been maintaining its operations in the sector since 2010, and is one of the leading manufacturers in the sector with more than 100 million sales. The brand, which produces upper class products from the entry level to the highest level, also has a unique variety of products. You can reach virtually all types of Smok products that are the reliable manufacturer of products such as electronic cigarettes, pod mod, pod systems, and e-cigarettes. www.podmod-turkey.com enables the most qualified products to be delivered to consumers at affordable prices.

Popular Smok Pod Mod Models

Pod Mod products are much more effective devices than traditional electronic cigarettes produced in the past. The Smok Pod Mod products are available for sale on our site, with versions compatible with European standards. From our site, you can access Smok Nord Pod, Smok Infinix Pod, Smok Novo Pod, Smok Trinity Alpha Pod , and many more products at affordable prices. 

Menu