Top sellers

Vaporesso 

Showing 1 - 29 of 29 items
Showing 1 - 29 of 29 items
Vaporesso Pod Modların Kullanımı Sağlığa Zararlı Mıdır?
   

Her ne kadar Vaporesso Pod Mod gibi elektronik sigara çeşitlerinin nikotin içerdikleri için sağlığa zararlı olduğu iddia edilse de doğru kullanım yapıldıktan sonra ve üstelik patlıcan, karnabahar, domates gibi pek çok sebzede dahi bolca nikotin bulunduğu da göz önünde bulundurulursa, Vaporesso pod modların kullanımında hiçbir zarar olmadığı aşikardır. Özellikle de sigara ve diğer tütün ürünlerinin sağlığa ne kadar zararlı olduğu araştırmalar ve yaşanmışlıklarla net bir şekilde ortadayken. Vaporesso elektronik sigaralar diğer nikotin tüketim araçlarına oranla neredeyse zararsızdır. Vaporesso pod mod gibi elektronik sigaralarda kullanılan salt likitlerde sadece tütün yapraklarından elde edilen salt nikotin tuzları, aromalar ve VG-PG bulunmaktadır. Vaporesso gibi pod mod elektronik sigaraları; sigara, puro, pipo ve nargile gibi tütün ürünlerinden ayıran en büyük şey ise nikotinin yanarak yani duman yoluyla değil, buharlaşma yoluyla buhar olarak solunmasıdır. Bu da Vaporesso pod modların neredeyse zararsız olduklarının bir göstergesidir.

Vaporesso Pod Modlar Normal Sigaradan Sonra Kilo Aldırır Mı?
   

Vaporesso elektronik sigaralar günümüzde en çok, sigara gibi tütün ürünlerinden kurtulmak isteyenler tarafından tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Bilindiği üzere sigarayı bırakınca iştah artışı ve metabolik hız düşümünden kaynaklı olarak bazen kilo alma durumu gerçekleşebilmektedir. Peki sigaradan Vaporesso pod mod elektronik sigaraya geçince kilo alma gibi bir sorun olur mu? Kesinlikle olmayacaktır. Vaporesso pod mod iştahınızı açacak bir durumun tam tersine içerisindeki aromatikler sayesinde bazı zamanlar tatlı yeme ihtiyacı dahi hissettirmez; üstelik metabolizma hızında da düşüş olmaz. Bu nedenle Vaporesso pod modları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Vaporesso Pod Mod Elektronik Patlar Mı?
   

Vaporesso gibi markaların beğenileri toplamasıyla günümüzde iyice yaygınlaşan pod mod elektronik sigaralara olan ilgi de giderek artmaktadır. Bununla birlikte pod modlar hakkında söylentiler, merak edilenler ve sorular da sürekli çoğalmaktadır. Özellikle de son zamanlarda pod mod elektronik sigaraların patlayıp patlamaması en çok merak edilenlerin ve sorulan soruların başında gelmektedir. Belirtmeliyiz ki elektronik devre barındıran tüm cihazlar gibi Vaporesso pod modlar da su ile temas ettiklerinde patlama ve bozulma riskine sahiptir. Ancak hiçbir Vaporesso pod mod su ile temas etmediği ya da güneşin altında yani fazla sıcaklığa veya fazla neme maruz kalmadığı sürece herhangi bir patlama ya da benzeri şeyler söz konusu olmayacaktır. Başta Vaporesso gibi kaliteli ve üst segment markalar ve hatta kalitesiz markalar dahi patlama ya da elektriksel herhangi bir sorunla karşılaşmamak için cihazlarının tasarım ve üretimleri sırasında gerekli tüm güvenlik önlemlerini almak zorundadırlar.

Vaporesso Pod Mod Elektronik Sigara Ağır Mı?
   

Bu sorunun 2 farklı anlamı varken aynı şekilde 2 farklı yönden de cevabı vardır. İlki Vaporesso pod modların içimi ağır mıdır? İlk sorunun cevabı şu şekildedir; içimin ağırlığı veya hafifliği cihazın markasıyla tamamen alakasızdır. Yapılan içimin yoğunluğunu, sadece kullanılan likitin nikotin değeri (mg oranı), cihazın pod kartuş kısmında kullanılan coilin ‘ohm’ direnci ve cihazın watt ayarı gibi kullanım etkenleri belirlemektedir. Yani içim şekli tamamen kullanıcının kontrolündedir ve tercihe göre ayarlanabilir. İkinci soru ise Vaporesso pod modların boyutsal ağırlığı ile ilgiliyken cevabı şu olacaktır; Vaporesso pod modlar boyutları ve tasarımları ile kullanıcılarına küçük, sade ve şık bir tasarımla beraber kolay kullanımları ile de rahatlık sağlamaktadır. Vaporesso pod modlar tasarlanırken ve üretilirken tamamen kullanıcı dostluğu hedeflenerek yapılmıştırlar ve gün boyunca taşıyıp keyifli içimlerinizi yaptığınız Vaporesso pod mod hafifliği sayesinde yanınızda olduğunu hissetmeyeceksiniz.

Vaporesso Pod Mod Elektronik Sigara Coili Ne İşe Yarar?
   

Vaporesso pod mod elektronik sigaralarınızda pod kartuşta muhafaza edilip cihazdan buhar olarak içimini yaptığımız likitleri buharlaştıran Vaporesso coiller bulunur. Vaporesso coil modelleri MTL içim gibi nikotin doygunluğunu ya da DTL içim gibi bol buhar çıkışı ve bol aromayı hedefleyen içimler için özel olarak üretilmektedirler. Tüm coillerde olduğu gibi Vaporesso coillerin de işi, pod kartuşun içindeki likiti en iyi performansta buharlaştırarak kullanıcısına sunmaktır.

Vaporesso is the pod mod electronic cigarette manufacturer, which started production in 2006 and has recently become one of the industry ' s most admired brands. Vaporesso, one of the Smore brands, offers products that will literally overlap with their needs for electronic cigarette consumers with high-tech and innovation product devices. Smoore has five arge bases, 10 factories and more than 1,000 employees in the world, one of the biggest companies in the sector and around 800 patents owned by the firm. The company, which is one of the largest producers in the world pod mod e-cigarettes , is being used to market millions of products every year and is used all over the world. As with the completion of the Smore brands; in the Vaporesso production band, the principles of total quality management are being adopted and customer satisfaction is being provided. Vaporesso offers to users the revolutionary filling system in the world of pod mod electronic cigarettes with the technology of the PTF (Press to fill). In addition, the CCELL ceramic pod cartridge technology, used in the Vaporesso products, provides an effective use. www.podmod-turkey.com , you can access Vaporesso products at best prices.

Popular Vaporesso Pod Mod Products

Popular Vaporesso pod mode models, Vaporesso Renova Zero Pod, Vaporesso Aurora Play Pod, Vaporesso Nexus Pod . At different hardware levels, the brand that offers advanced use features allows you to have long-lived pod mod products. You can access Vaporesso products, which have a wide range of products for each user, from our site with the originality guarantee.

Menu