Top sellers

Justfog Cartridge 

Showing 1 - 4 of 4 items
Showing 1 - 4 of 4 items
Justfog POD Kartuş Boyutları Nasıl?
   

Justfog POD kartuşların boyutu oldukça küçük ve hafif bir durumdadır. Bunun sebebi insanların daha rahat bir şekilde kullanım sağlayabilmesidir. Justfog POD mod cihazlarının özellikle küçük bir şekilde tasarlanması da Justfog POD kartuşların küçük olmasında bir etkendir. Küçük derken kastedilen boyutlar eski nesil elektronik sigaralara göre küçük olmasıdır. Aksi takdirde boyutları tamamen kullanıcılar için idealdir. 
İstenilen her yerde rahat bir şekilde kullanılabilir. Taşınamayacak kadar büyük veya kaybolacak kadar küçük bir boyuta sahip değildir. Justfog POD kartuş içerisine oldukça yeterli miktarda likit alabilecek boyutlara sahiptir. Likit kullanımı ve elektronik sigaraların daha iyi bir şekilde kullanılması amacı ile birlikte bu boyutlarda üretim yapılmaktadır. Rahatlıkla tercih edilebilir.

Justfog Pod Kartuşu Nasıl Doldurulur?
   

Justfog pod kartuş salt likit ile doldurulması gerekir. Üretici firma kullanıcıya farklı kartuş çeşitleri sunuyor. Bu ürünler ekonomik ve herkese uygun ürünlerdir. Özellikle sektörün lideri diyebiliceğimiz Justfog Pod elektronik sigara kullanımı insanlar tarafından Gün geçtikçe artmış durumdadır. Justfog elektronik sigara gelişen teknoloji ile birlikte gün geçtikçe gelişmekte ve birçok farklı sigara modelleri ile karşımıza çıkıyor. Justfog model elektronik sigaralar elektronik sigara diğer gibi bilinen likitler ile çalışmıyor. Justfog model sigaralarının özel yapım kendine has bir likit yapısı vardır. Bu model cihazların en büyük artısı ise diğer cihazlara göre küçük ebatlara sahip olmasıdır. Bu sebeple kullanıcı için günlük hayatta kullanımı son derece rahat olur.

Justfog Pod Kartuş Bitince Likit Yanar Mı?
   

Elektronik sigara yeni bir ürün sayılır. Ancak Justfog gibi kaliteli ve müşterisini memnun edicek markalar sayesinde Pod Mod Elektronik Sigaralar kısa zaman içerisinde ülkemizde ve dünyada büyük kitlelerin talep gösterdiği bir ürün olmuştur. Justfog gibi pek çok marka Elektronik sigaranın içerisinde normal sigarada bulunan zararlı kimyasallar yoktur. Bu da elektronik sigaranın kullanıcısına daha sağlıklı bir kullanım sunması demektir. Elektronik sigara kullanıcılarının sıklıkla karşılaşmış olduğu bir problem coil yanmasıdır. 
Bu durumla karşılaşıldığında kötü bir tadın yanında iç atomizer de mahvolur. Bu da ekstra bir masraf anlamına gelir. Bu nedenle coili yanmaktan kurtaracak birkaç basit adıma dikkat etmeniz gerekir. Coil yanmasının önüne geçmek için Justfog elektronik sigaranızı kullanırken içerisinde mutlaka yeteri kadar e-likit bulunması gerekir. 

Justfog Kartuşu Nasıl Sarılır?
   

Ülkemizde ve dünyada birçok sigara kullanıcısı artık Justfog gibi elektronik sigara cihazlarına yönelmiş durumdadır. Justfog Elektronik sigara normal sigaradaki gibi kimyasal zararlı maddelerden uzaktır. Bu nedenle insanlar daha çok Justfog elektronik sigarayı tercih ediyor. Elektronik sigara hem insan sağlığı açısından diğer sigaraya göre daha zararsızdır hem de oldukça ekonomiktir. Justfog modern elektronik sigara en başarılı pod elektronik sigaralardan birisidir. 
Daha önce Justfog POD cihaz ve Pod Kartuşu kullanmış bir kullanıcı iseniz bu markanın ürünlerine ne kadar kaliteli olduğunu bilirsiniz. Bu cihaza salt likit dolumu kolaylıkla yapılabilir. Salt likit şişesinin uç kısmını pod kartuşun alt kısmında bulunan kısmı hafifçe bastırmanız yeterlidir. Dolum bu şekilde gerçekleşir. 

Justfog Kartuşu Pamuk Değişir Mi?
   

Justfog POD elektronik sigara kullanan kişiler hazır sarılmış coiller ya da kartuşlar kullanmış olsalar bile coil değişimi yapmak istemezler. Bu işlemin Justfog elektronik sigara içim keyfine zarar verdiğini düşünen kullanıcılar bunu yapmaktan kaçınır. Justfog Pod Elektronik sigara kullanıcıları kullanım yoğunluğuna bağlı olarak haftada ya da 10 günde bir coil değişimi yapmak zorundadırlar. 
Yeni ve temiz bir coil kullanıcının Justfog elektronik sigarasından aldığı tadı daha da artıracaktır. Bazı Elektronik sigara modelleri zaman zaman yanık kokusu verebilir ancak yine de tatlarında herhangi bir değişiklik hissedilmez. Ancak likit tadında hissedilir bir tat ve koku değişimi varsa mutlaka coil değişimi yapılması gerekir. 

Menu