Top sellers

Nasty. 

Nasty Pod Mod Elektronik Sigara Nasıl Çalışır?
   

Nasty pod mod elektronik sigaralar Türkiye marketinde son zamanlarda fazlasıyla konuşulan ürünlerden biri olmuştur. Nasty pod modlar özellikle fiyat-performansta kullanıcılarını memnun edişi, taşıma kolaylığı, ideal tutuş-kavrama sağlayan küçük boyutlu bir o kadar da şık tasarımı ve teknik sorunların çok yaşanmamasıyla hem satıcıların hem de alıcılarının beğenisini ve ilgisini kazanmış, listelerin üstlerine yerleşmişlerdir. 
Tüm Nasty elektronik sigaralar pil, piller veya bataryadan güç alarak çalışmaktadır. Nasty pod mod elektronik sigarayı çalıştırdığınızda Nasty pod kartuşun içerisinde yer alan likitler coillerde buharlaşarak içim esnasında çektiğiniz buharları oluştururlar. Böylelikle normal tütün ürünlerinden farklı olarak Nasty pod modlarda nikotin ateş yoluyla değil, direkt olarak buharlaşma aracılığıyla vücuda alınır. Nikotin yapraklarından elde edilen salt likit tuzuyla ve doğal aromalarla çalışan Nasty elektronik sigaralar, normal sigaralar gibi duman solutmadığı için vücuda zarar da vermezler.

Nasty Pod Mod Elektronik Sigara Buharı Kötü Kokar Mı?
   

Nasty pod mod elektronik sigaralar sayesinde artık kül, izmarit, sigara yanığı, kötü kokular ve kötü kokuların kıyafetlere ya da saça sinmesi gibi istenmeyen rahatsızlıklara son verebilirsiniz. Özellikle kıyafet, saçlar, ele sinen kötü kokular ve ağızdaki kötü kokulardan rahatsız oluyorsanız bu duruma son vermek mümkün. Nasty pod modların dışarıya verdiği buharda sadece su buharı ve aromalar vardır. Yani Nasty elektronik sigaralar kötü kokuya sebebiyet verecek katran gibi zehirli maddeler içermez. Sigara ve diğer tütün ürünleri gibi ne sizi ne de çevrenizdekileri rahatsız etmezler. Aksine, etrafta hızlıca dağılıp kokusu hiçbir yere sinmeyen Nasty pod modların buharı likitlerinin içerisindeki aromalar sayesinde oldukça hafif ve hoş kokmaktadır.

Nasty Pod Modların Kullanımı Sağlığa Zararlı Mıdır?
   

Her ne kadar Nasty Pod Mod elektronik sigara çeşitlerinin nikotin içerdikleri için sağlığa zararlı olduğu söylense de doğru kullanım yapıldıktan sonra ve patlıcan, karnabahar, domates gibi pek çok sebzede dahi bolca nikotin bulunduğu göz önünde bulundurulursa Nasty pod modların kullanımında hiçbir zarar olmadığı aşikardır. Özellikle de sigara ve diğer tütün ürünlerinin ne kadar zararlı olduğu net bir şekilde ortadayken. Nasty elektronik sigaralar diğer nikotin tüketim araçlarına oranla neredeyse zararsızdır. Nasty pod mod gibi elektronik sigaralarda kullanılan salt likitlerde sadece tütün yapraklarından elde edilen salt nikotin tuzları, aromalar ve VG-PG bulunmaktadır. Nasty gibi pod mod elektronik sigaraları; sigara, puro, pipo ve nargile gibi tütün ürünlerinden ayıran en büyük şey ise nikotinin yanarak yani duman yoluyla değil buharlaşma yoluyla buhar olarak solunmasıdır. Bu da Nasty pod modların neredeyse zararsız olduklarının bir göstergesidir.

Nasty Pod Mod Elektronik Patlar Mı?
   

Nasty gibi markaların beğenileri toplamasıyla günümüzde iyice yaygınlaşan pod mod elektronik sigaralara olan ilgi de giderek artmaktadır. Bununla birlikte ürün hakkında söylentiler, merak edilenler ve sorular da hep artıyor. Özellikle de son zamanlarda pod mod elektronik sigaranın patlayıp patlamadığı en çok merak edilenlerin ve sorulanların başında gelmektedir. Belirtmeliyiz ki elektronik devre barındıran tüm cihazlar gibi Nasty pod modlar da su ile temas ettiklerinde patlama ve bozulma riskine sahiptir. Ancak ürün su ile temas etmediği ya da güneşin altında yani fazla sıcaklığa veya fazla neme maruz kalmadığı sürece herhangi bir patlama gibi şeyler söz konusu olmayacaktır. Başta Nasty gibi kaliteli ve üst segment markalar ve hatta kalitesiz markalar dahi patlama ya da elektriksel herhangi bir sorunla karşılaşmamak için cihazlarının tasarım ve üretimleri sırasında gerekli tüm güvenlik önlemlerini almaktadırlar.

Nasty Pod Mod Elektronik Sigara Ağır Mı?
   

Bu soru 2 yönden sorulabilecekken aynı şekilde 2 yönden de cevabı vardır. 
Birincisi Nasty Pod Modların içimi ağır mıdır? Birinci sorunun cevabı şu şekildedir, içimin ağırlığı veya hafifliği cihazın markasıyla tamamen alakasızdır. İçimin yoğunluğunu, sadece kullanılan likitin nikotin değeri (mg oranı), pod kartuşta kullanılan coilin ohm direnci ve cihazın watt ayarı belirlemektedir. Yani içim şekli tamamen kullanıcının kontrolündedir. 
İkinci soru ise Nasty Pod Modların boyutsal ağırlığı ile ilgiliyken cevabı şu olacaktır, Nasty pod modlar boyutları ve tasarımları ile kullanıcılarına küçük, sade ve şık bir tasarımla beraber kolay kullanımları ile de rahatlık sağlamaktadır. Nasty pod modlar tasarlanırken ve üretilirken tamamen kullanıcı dostluğu hedeflenerek yapılmıştırlar. Ve gün boyunca taşıyıp keyifli içimlerinizi yaptığınız Nasty pod mod hafifliği sayesinde yanınızda olduğunu hissetmeyeceksiniz.

Menu