Top sellers

Vgod 

Showing 1 - 19 of 19 items
Showing 1 - 19 of 19 items
Vgod Salt Likitte Hangi Aroma Tercih Edilmelidir?
   

Sözünü ettiğimiz diğer likit türlerinde daha çok meyve aromalarının hâkim olduğunu söylemiştik. Vgod salt likitte de durum aynıdır. Vgod salt likitte meyve karışımı tercih edilmelidir. Meyve karışımı aromaları hem daha çok tercih edildiğinden hem de farklı lezzetleri bir araya getirdiğinden bu likitte tercih edilmeleri oldukça uygun olacaktır. Dolayısıyla insanlar Vgod salt likit tercih ettiklerinde hangi aroma içerip içermediklerine de dikkat ederek alırlar.

Bu bağlamda kullanacak olan kişi, istekleri ve zevkleri doğrultusunda hareket etmelidir. Özetleyecek olursak, aromaların içermiş olduğu meyve ve karanfil; Vgod salt likitte kullanılması gereken tatlar olarak karşımıza çıkar.

Vgod Salt Likit Kaç Çeşit Nikotin Değeri Vardır?
   

Diğer likit türlerini göz önünde bulundurduğumuz zaman nikotin değerlerinin 3-6 mg arasında değişiklik gösterdiğini söyleyebiliriz. Vgod salt likit ise diğer likit türlerinde olduğu gibi 3,6,8 mg içeren nikotin değerine sahiptir. İçermiş olduğu nikotinler genel hatlarıyla bu şekilde olsa da daha fazla miktarda da görebileceğimiz değerler vardır. Vgod salt likitinin içermiş olduğu nikotin değeri kişinin kullanımını da bir hayli etkiler. Kullanacak olan kişi, sağlığını baz alarak hangi değer aralığına sahip olan salt likite yöneleceğini seçebilir. Bu noktada sağlığın göz önünde bulundurulması hayati önem taşıyan kritik nitelikler arasındadır. Nikotin değerinin kaç olduğu bu bağlamda önem arz eder diyebiliriz.

Vgod Salt Likit Kaç Ml’dir?
   

Vgod salt likitte ml miktarı değişiklik gösterir. Bu değişiklik birçok karışımda aynı olsa da çoğunu göz önünde bulundurduğumuzda 60-100-120 ml’ ye kadar çıktığını görebiliriz. Salt likitin diğer çeşitlerine baktığımız zaman da ml miktarı hemen hemen bu aralıklarda oynar. Dolayısıyla salt likitlerde ml miktarı çok çeşitlilik gösterir ve kullanan kişi de ihtiyacı dahilinde likit alımında bulunur. İhtiyaç dışı kullanım abartı olabileceği gibi sağlığa da zararlıdır. Nitekim Vgod salt likitin içermiş olduğu aroma ile kaç ml olduğu arasında da dengenin korunması son derece önemlidir. Bu bağlamda fazla aşırıya kaçmadan Vgod salt likitte ml miktarına dikkat edilmelidir.

Vgod Salt Likit Ortalama Kaç Gün Yetmektedir?
   

Elektronik sigara, uzun yıllardır sigarayı bırakmak isteyen ama bağımlılıktan bir türlü kurtulamayan kişilerin, sigarayı bırakmasını sağlayan bir üründür. Nargile gibi bir havası vardır. İçerisinde genel de aromalar bulunur. Likit, ismini alan sıvıların buhar haline gelmesi sonucunda oluşan elektronik sigaralar, normal sigarayı andırır. Likit elektronik sigarada ki en önemli konudur. Sigaranın likiti bittikçe doldurmak gerekir. Vgod salt likitlerinin aromaları özeldir. Özel Küba tütünlerinin ve özel aromaların sırlı formüllerle birleştirilmesiyle elde edilirler. Kokusu ve aroması yoğun olduğu için çok beğenilir. En çok satılan popüler, premium likitler arasındadır. Likitler 30 ml olarak satışa sunulur. Kullanım oranına göre, 30-60 gün arasında bir kullanım süresi vardır.

Vgod Salt Likit Fiyatları Ortalama Nelerdir?
   

Vgod bir elektronik sigara likitidir. Premium likitlerin en beğenilenleri arasında yer alır. İçerisinde yoğun bir aroma kullanılır. Kaliteli bir üründür. Elektronik sigara sevenler için, ilk sıralarda yer alır. İçeriği temiz ve orjinal bir ürün olduğu için, çoğu kişi kullanır. Aroma çeşitliliği çok geniş bir yelpazeye sahiptir. En çok merak edilen konulardan biri de ürünün fiyatıdır. Fiyatlar ürünün ml olarak ne kadar olduğu, içerisinde ki aroma çeşidi gibi etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Fiyat olarak ortalama kalite likitlerden yüksek olsa da kaliteden ödün vermeyenler için idealdir. Ürünü pahalı bulanlar ve ekonomik fiyata satın almak isteyenler, indirim dönemlerini takip edebilir.

Menu