Top sellers

GeekVape Cartridge 

Showing 1 - 21 of 21 items
Showing 1 - 21 of 21 items
GeekVape POD Kartuş Hangi Malzemeden Yapılır? 
   

GeekVape POD Kartuşları, POD kartuşların prensibi gereği iki türden meydana gelir. Birinci tip doldurulabilen kartuşlar. İkinci tip ise doldurulamayan kartuşlardır. Ve GeekVape POD Kartuşların neredeyse tüm modelleri yeniden doldurulabiliridir. GeekVape POD kartuşların her birinin yapım aşamasında insan sağlığına zarar vermeyecek malzemeler kullanılır. Sürekli olarak el içerisinde ve kişiler tarafından kullanıldığı için üretim aşamasında kullanılan malzemeler incelenerek seçilir. 
Aksi takdirde herhangi bir sorunla karşılaşmak mümkün hale gelir. Aynı zamanda bu malzemelerde bulunan bir diğer özellik ise yanma riski bulundurmamasıdır. Bunun sebebi ise elektronik sigara likit ile birlikte içilebildiğinden ısı gerekir. Bu ısı yanmaya sebebiyet olmasın diye yanmayacak malzemeler ile üretim gerçekleştirilir. Bir kartuş alınırken bu yüzden bütün özelliklerine ve kullanılan yani yapıldığı malzemeler incelenerek alım yapılmalıdır.

GeekVape Pod Kartuş Kaç Kere Doldurulur?
   

Günümüzde elektronik sigara oldukça yeni bir icat sayılır. Ancak buna rağmen ilerleyen teknoloji ile birlikte GeekVape gibi sektörünün önde gelen marka elektronik sigara modelleri de gün geçtikçe gelişmektedir. Elektronik sigaranın asıl amacı sigarayı kullanan kişiye zararlı kimyasallardan kurtarmaktır. Elektronik sigara modelleri gün geçtikçe çeşitleniyor. Bazı elektronik sigara modelleri nargileyi taklit eder. Bu modelde bol bol buhar çıkışı ve aroma tadı vardır. Yeni model elektronik sigaralar ise pod modellerdir. 
GeekVape Pod mod elektronik sigara modelleri GeekVape POD kartuşlar ile uyumlu modellerdir. Kıyaslama yapılacak olursa elektronik sigara kartuşu bilinen atomizer ve coil modellerine kıyasla daha az dilket harcıyor. Günlük likit tüketimi kartuş kullanımında ortalama olarak 1 ya da 2 mil şeklinde değişiklik gösterebiliyor. 

GeekVape Pod Kartuş Nasıl Sarılır?
   

GeekVape elektronik sigara modellerinin hemen hepsi e-likit içeriği ile çalışırlar. E-likit içeriği salt likit olarak da bilinir. Bu likitler yüksek nikotinin değerine sahiptir. Düşük watt derecesi ile az buhar verilse de salt likit için oldukça idealdir. Cihaz şarj edildikten ve tam doluma ulaştıktan sonra cihazı kolay bir şekilde kullanma imkânına sahip olabilirsiniz. 
Öncelikle cihaz şarj edilmeli bobin değişimi yapılmalı ve salt likit dolumu ile cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz. Likit dolumu GeekVape Pod kartuşun yanındaki kısımdan yapılır. Bu kısım silikon bir tıpa ile kapatılır. Cihazın likit dolumunu yaptıktan sonra ve şarj dolumu gerçekleştirildikten sonra kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

GeekVape Kartuş Ne Kadar Gider?
   

Günümüzde GeekVape başta olmak üzere elektronik sigara ülkemizde ve dünyada birçok insan tarafından tercih ediliyor. GeekVape Elektronik sigara normal bilinen sigaradaki gibi sigara içerken kişinin zararlı kimyasallardan kurtulmasını sağlar. Yeni model GeekVape Elektronik sigaralarda içim şekli bilinen sigaraya oldukça yakındır. Bu model GeekVape elektronik sigaranın içim modeli normal sigarayı taklit eder. 
Bu GeekVape elektronik sigaralarda atomizer yerine GeekVape POD Kartuş kullanılır. Son zamanlarda elektronik sigara endüstrisinde salt likit kullanımı artmış durumdadır. Pod kartuş ortalama bir elektronik sigara kullanıcısı için 15 gün kadar gider. Bu nedenle pod mod ve kartuş kullanımı kullanıcı açısından oldukça avantajlı ve ekonomiktir. Ortalama bir kullanıcının günlük likit tüketimi 1-2 ml arasındadır.

GeekVape Kartuşu Nasıl Sarılır?
   

Ülkemizde ve dünyada birçok sigara kullanıcısı artık GeekVape gibi markaların elektronik sigaralarına yönelmiş durumdadır. GeekVape elektronik sigara normal sigaradaki gibi kimyasal zararlı maddelerden uzaktır. Bu nedenle insanlar daha çok GeekVape elektronik sigarayı tercih ediyor. Elektronik sigara hem insan sağlığı açısından diğer sigaraya göre daha zararsızdır hem de oldukça ekonomiktir. GeekVape modern elektronik sigara en başarılı pod elektronik sigaralardan birisidir. 
Daha önce bu model sigara kullanmış bir kullanıcı iseniz bu markanın ürünlerine ne kadar kaliteli olduğunu bilirsiniz. Bu cihaza salt likit dolumu kolaylıkla yapılabilir. Salt likit şişesinin uç kısmını pod kartuşun alt kısmında bulunan kısmı hafifçe bastırmanız yeterlidir. Dolum bu şekilde gerçekleşir. 

Menu