Top sellers

Dinner Lady 

Showing 1 - 42 of 42 items
Showing 1 - 42 of 42 items
Dinner Lady E-Likit ile Sigara Bırakılır mı?
   

Dinner Lady e-likit ile kullanılabilen elektronik sigaralar kişinin sigara içme ve nikotin ihtiyacını önemli ölçüde azaltacaktır. Dinner Lady e-likitlerde belli bir nikotin oranı mevcuttur. Bu oran doğrultusunda kişi sigara içme ihtiyacı hissetmezse günlük kullanımda azalma meydana gelebilir. Ancak Dinner Lady gibi e-likitleri kullanan bir kişinin; normal sigara bağımlılığı yüksek bir dozda ise; bırakması yavaş bir zaman içerisinde mümkün olabilir. Bununla birlikte nikotinsiz likitlerde bırakmak için oldukça etkilidir.

Dinner Lady E-Likit Kaç ML’dir?
   

Her farklı e-likit markası ürünlerinde farklı nikotin oranları, farklı aromalar ve farklı ml ölçüler kullanıyor. Ülkemizde en çok tercih edilen e-likit markalarından olan Dinner Lady ürünlerinde en ideal ürün ambalajları kullanılıyor.

Dinner Lady elektronik sigara likiti içerikleri, aroma lezzetlerine göre tatlı (dessert flavours), şekerli (sweat flavours), tütün (Tobacco flavours) ve meyveli (Fruit flavours) olmak üzere 4 ana grupta değerlendirilebilir.

Birbirinden farklı aromalardaki bu e-likit ürünlerinin 30ml ve 60ml gibi farklı boy alternatifleri de elektronik sigara severlerle buluşuyor.

Dinner Lady E-Likitte Kaç Çeşit Nikotin Değeri Vardır?
   

Dinner Lady e-likit ürünlerinin nikotin değeri değişkenlik gösterir. 0 mg ve 12 mg arasında değişen premium e-likit içerikleri üreten Dinner Lady’ nin VG(Bitkisel Gliserin) ve PG(Propilen Glikol) değerleride 70vg ve 30pg oranına sahiptir. 

Dinner Lady E-Likitte Hangi Aroma Tercih Edilmelidir?
   

Dinner Lady, Birleşik Krallık'ta bulunan ve tüketicilerin vaping ürünleri üzerine yoğun pazar araştırması yaparak, en kaliteli premium elektronik sigara likitlerini geniş bir yelpazede sunmaya odaklanmıştır. Dinner Lady elektronik sigara likiti dediğimizde akla gelen Limon Tart lezzet profili ile tanınan marka; Summer, 11/11 Tobacco ve Tuck Shop gibi yeni çizgilerle istisna lezzet profilleri üretiyor. Elmalı Turta, Böğürtlen Ezmesi, Mısır Tanesi Tartı, Mango Tartı, Limonlu Tart, Portakallı Tart, Reçelli Sütlaç ve Çilekli Kremalı tatlı lezzetleri arasında elektronik sigara severlerin keyifli yorumlarını almaya günden güne devam ediyor.

Dinner Lady E-Likit Fiyatları nedir?
   

Dinner Lady markası e-likit alanında en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Lezzet konusunda elektronik sigara kullanıcılarına uygun fiyat ve kaliteyi bir arada sunan bu başarılı markanın fiyatları farklı nikotin oranlarına göre de değişkenlik gösteriyor. Bütçenize uygun fiyat alternatiflerini her zaman bulabileceğiniz bir ücret politikası olan marka, elektronik sigara severlerin her zaman en sevdiklerinden.

Dinner Ladyis one of the products manufactured in the United Kingdom and has a significant place in thesatışe-liquid sales market with different flavors. The products, which are combined with different and harmonised aroma mixtures, offer different palate taste experiences to people using e-cigarettes and make themselves indispensable. In addition to providing both quality and exquisite experience, the pod mod electronic cigarette liquid , which has also established taut at the heart of the ezber-boating aromas, has proved its difference by receiving awards at various fairs.

For those who are tired of drinking ordinary electronic cigarettes, Bubble Trouble and Lemon Sherbet protect its place in the market with mixtures such as Water Melon Slices, Apple Sours, and Sweet Fusion. The awards she received at the fairs attended by experts in theE-liquid sales , won by the experts, presented the awards that she won and presented to their users as a beautiful experience. This e-liquid company, which has mixtures that you will continue to use without getting bored drinking, is also at the forefront of the health of the user. This electronic cigarette liquid , which makes contact with the body e-cigarette , is also contributing to your release without damaging your health, thanks to the fact that it offers extremely high quality mixtures.

TheDinnerDinner Lady company, which features an experienced and powerful team, is also working at its final speed to add new ones to the different and different mixes of each day. The firm is rolling out its products with 70/30 VG/PG rates and. It offers a pleasant steam experience. The cigarette liquid that you drink for years will not even come to your mind, thanks to the electronic cigarette liquid that will make your palate depending on whether themodelininpod mod e-cigarette model you use reflects the flavor. In theE-liquid sales market, with the majority of the market in hand, the heavily interested Dinner Lady will contribute to theüste-cigarette model used with a high level of performance.

These electronic cigarette licks , which are produced by the European production quality and make a difference to both of their different flavors, will be one of your renown, and will offer you a great steam experience. The Dinner Lady, which will pave the way for you to experience thedeneyiminiE-cigarette experience at the peak, is waiting in line to introduce you to quality in the e-liquid sales market with different flavors. Considering that there are brands and companies that make a difference in every industry, we can also say that this Producer is also making a difference in the e-liquid market.

Menu