Top sellers

Black Note 

Showing 1 - 4 of 4 items
 • Black Note Virginia Tobacco...
  130.00 TL Out of stock
  With the Black Note Virginia Tobacco (Prelude), you will have the opportunity to explore the Virginia tobacco flavor that has been raised exclusively in Italy. Combined with the caramelized sugar of the Virginia tobacco, this e-liquid also makes its difference when it offers its natural tobacco flavor to pod mode e-cigarette users.
 • Black Note Latakia Tobacco...
  130.00 TL Out of stock
  Black Note Latakia Tobacco (Quartet) is a product that is acquired by the famous incensed tobacco of the Syrian city of Latakia. For those who want to quit smoking, and for those who can't give up the taste of cigarettes, it's one of them. This e-liquid that has reached the palate of dense steam and rosemary tobacco with all its spontaneum, will be one of...
 • Black Note Kentucky Tobacco...
  130.00 TL Out of stock
  Black Note Kentucky Tobacco (Legato) is an American tobacco variety that was raised in Toscana. For those who want to quit smoking, and for those who can't give up the taste of cigarettes, it's one of them. This e-liquid that has reached the land of the Kentucky tobacco with all its spontaneum and its natural taste, it will also be one of your...
 • Black Note Cuban Cigar Blend...
  130.00 TL Out of stock
  Black Note Cuban Cigar Blend (Concerto) is a product derived from the aromas of the real havana cigar produced in the humid and tropical climate for those who love Havana cigars. For those who want to quit smoking, and for those who can't give up the taste of the cigar, it's a lot. It will make you feel the aroma of tobacco, ranging from mild to mild...
Showing 1 - 4 of 4 items
Black Note E-Likit Nedir? Diğer Likitlerden Farkı Nedir? 
   

Black Note premium likit ürünlerinin tamamı tütün içerikleri barındıran likitlerdir. Black Note markasını özel yapan detay, e-likitlerin üretimini yaparken piyasada bilinen aromaları kullanmaktan ziyade gerçek tütün yapraklarından elde ettikleri doğal ekstrakt aromaları kullanmaları; buna ek olarak ürünlerin hazırlanma aşamasında herhangi bir şekilde gıda boyası, tatlandırıcı (sweetener), Diasetil, Asetil Propionil, Akrolein, Asetoin, Etilen Glikol, Aseton gibi malzemeleri kullanmamalarıdır. Black Note, dumansız bir dünya için çabalamakta ve piyasadaki en kaliteli tütün e-likitini yaparak bu hedefe ulaşmaya çalışmaktadır.

Black Note E-Likitin Kaç Çeşit Nikotin Değeri Vardır?
   

Black Note likitinin nikotin değerleri 0mg, 3mg, 12mg, 18mg olarak değişiklik gösterir.

Black Note E-Likit Kaç ML’dir?
   

Black Note likitleri dünya’da en çok bilinen tütünlü likitlerin başında gelir. Özel olarak damıtma yöntemi ile üretilen likitlerde kimyasal herhangi bir bileşen kullanılmadığını firmanın sitesinde yayımladığı bağımsız bir laboratuvar raporunda sizde inceleyebilirsiniz. Doğal olarak, sadece en iyi yaprakları ve yaprakların en iyi kısımları kullanarak, tek tütün çeşidinden elde edilir. Yapay tatlar, renkler, tatlandırıcılar veya kimyasal katkı maddeleri içermez.

Black Note likitleri 30 ml olarak satışa çıkarılmaktadır. Bu 30 ml olarak gelen paketler ise büyük bir silindirik kutu içinde küçük silindirik kutular halinde gelmektedir. Büyük kutunun içerisinde yine ürün ve firma hakkında bilgilerin yer aldığı bir katalog yer almaktadır.

Black Note E-Likit Ortalama Kaç Gün Yeter?
   

Black Note elektronik sigara likitlerini satın aldıktan sonra bir sonraki likite ne zaman ihtiyaç duyacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Bu anlamda e-likit ne kadar gider diye düşündüğümüzde bu sorunun yanıtının kullanıcıdan kullanıcıya ve tüketilen likit miktarına göre değişebileceğini söylemekte yarar var. Bu durum kullanım şekli, sıklığı gibi bir çok değişken sebebiyle tartışmaya son derece açık bir konudur. Uzun ömürlü bir likite sahip olabilmek için amaç doğrultusunda kullanım şarttır.

Black Note E-Likit Sağlığa Zararlı mıdır?
   

Elektronik sigaralar, gerçek sigaranın insan sağlığına vermiş olduğu zararlara karşılık olarak üretilmiştir. Piyasaya sunulduğu ilk günden bu yana büyük bir ilgi gören elektronik sigaralar aynı zamanda önemli bir tartışma konusu olarak da hala gündemdedir. Elektronik sigara ve içerisinde kullanılan e-likitler için sağlığa zararlı olup olmadığı hala tartışılıyor. Ancak yoğun olarak sigara kullanan ve bu alışkanlıklarından vazgeçemeyen insanlar için sigara ile kıyaslandığında; kesinlikle tercih sebebi olmalıdır. Sigaranın verdiği tatmini ve doyumu en az hasarla insanlara sunan elektronik sigara ve e-likitler sigaraya göre sağlığa zararlı olarak kabul edilmiyor. Bu nedenle sigara kullanımından vazgeçemeyen insanlara öneriliyor. 

Black Note e-likitlerinin üretimini yaparken piyasada bilinen aromaları kullanmaktan ziyade gerçek tütün yapraklarından elde ettikleri doğal ekstrakt aromaları kullanmaktadır. Buna ek olarak ürünlerin hazırlanma aşamasında herhangi bir şekilde gıda boyası, tatlandırıcı (sweetener), Diasetil, Asetil Propionil, Akrolein, Asetoin, Etilen Glikol, Aseton gibi malzemeler kullanmamalarıdır. Black Note e-likit içeriklerine verdiği önemi ayrıca doğaya da vermektedir. Mümkün olduğunca plastik ürünlerden uzak, çevreye saygılı bir şekilde üretim yaptıklarını açıklamaktadır. Bununla beraber cam şişelerinin, kutularının ve kullanılan diğer kâğıt ürünlerinin tamamının geri dönüşümde kazanılmış ürünlerden hazırlandığını açıklamıştır. Kağıt malzemelere dokunduğunuz zaman da bir farklılık olduğunu kolayca anlayabilirsiniz.

The detail that makes theBlack Note brand special is that they use natural exfoliate aromas that they get from actual tobacco leaves rather than using known aromas in the market while making the production of e-lids. In addition, in the preparation stage of the products, they are not using materials such as food dye, sweetener (sweetener), Diasetil, Asetil Propionil, Akrolein, Asetoin, Ethylene Glikol, Aseton.

Menu