Top sellers

Veiik 

Showing 1 - 5 of 5 items
Showing 1 - 5 of 5 items
Veiik Pod Mod Elektronik Sigaraların Pod Kartuşları Nasıl Değiştirilir?
   

Her ne kadar Veiik pod modların pek çok farklı çeşit -kimi mıknatıslı, kimi mıknatıssız- pod kartuşları olsa da, yine de hepsinin takıp çıkarma mantığı aynı ve oldukça kolaydır. Tüm pod mod ve pod kartuşlarda olduğu gibi Veiik pod modlarla Veiik pod kartuşlar arasında da anahtar kilit ilişkisi vardır. Yani her pod mod modelinin ya da serisinin kendine uygun Veiik pod kartuşu vardır ve takıp çıkarma işlemi sadece pod kartuşu yerine iterek veya cihazdan çekip çıkararak kolaylıkla yapılabilir.

Veiik Pod Mod Elektronik Sigara Boyutları Nasıl?
   

Kullanım kolaylığı sağlayan, tutuş-kavrama yönüyle; pratikliği ve eşsiz tasarımlarıyla şıklığı tüm modellerinde kullanıcılarına sunan Veiik pod modlar, tasarımları esnasında tamamen kullanıcı dostluğunu esas alarak, yapılabilecek en ideal boyutlarda yapılmışlardır. Tüm Veiik pod modlar taşıma kolaylığı hesap edilerek pantolon cebine dahi sığacak ideal boyutlarında üretilmiştir. Bununla beraber Veiik Airo Pro, Veiik Moos, Veiik Cracker, Veiik Airo gibi pod modlar minimal boyutsal tasarımlarıyla kullanıcılarına ekstra taşıma kolaylığı sağlamaktadırlar.

Veiik Pod Mod Elektronik Sigarayla Beraber Uçağa Binilir Mi?
   

Veiik pod mod elektronik sigaralarınız ile uçağa binebilirsiniz. Fakat Veiik pod modunuzu yanınızda veya el çantanızda taşıyıp, mümkünse bagaj kısmına vermemeniz tavsiye edilir. Çünkü cihazınız, bagajınızın taşınması esnasında bagajın içerisinde düşme, atılma, ezilme, aşırı soğuk veya sıcak gibi cihaza zarar verecek dış tehditlere açık haldedir. Her havayolu firmasının kendi içindeki elektronik sigara politikası farklı olmakla beraber, genelde lityum-iyon pillere veya bataryalarla çalışan elektronik sigaralar uçağa kabul edilmektedir. Ayrıca yabancı bir ülkeye seyahat ederken gittiğiniz ülkede elektronik sigaranın kullanımının yasal olup olmadığından emin olmanızı tavsiye ederiz.

Veiik Pod Mod Elektronik Sigaralar Akıtır Mı?
   

Veiik pod mod elektronik sigaralar akıtma, sızdırma ve fışkırtma gibi faktörleri kullanıcılarına yaşatmamak adına tüm yeni nesil Veiik pod kartuşlarda patentli ve lisanslı özel tasarımlar kullanmıştır. Bu tasarımlar ve kullanıcılarının doğru kullanımları sonucu piyasada çok yaygın olan ve beğenilen Veiik pod modlar, kullanıcıları tarafından sorunsuzca kullanılmaktadır. Kartuş dolumu esnasında dikkat edilmesi gereken tek şey dolumun hızlıca ve vakit kaybedilmeden yapılıp sonra da likit dolum tıpasının tamamen, iyice kapatılmasıdır.

Veiik Pod Modlar ile Sigara veya Diğer Tütün Ürünleri Bırakılır Mı?
   

Veiik pod modlar yardımıyla sigara gibi tütün ürünleri kolaylıkla bırakılabilir. Sigaranın içerisinde bulunan nikotin ve diğer zehirli maddeler (kadmiyum, DDT, zift, siyanür, arsenik, katran), sigara kullanıcılarında ağır sağlık problemleriyle beraber ileri derecede bağımlılık yapar. Aynı zamanda içerisinde bulunan zararlı, zehirli maddeler çoğu zaman insan sağlığına ölümcül derecede zarar vermektedir. Fakat bağımlılık yapıcı özelliği nedeniyle sigarayı bırakmak isteseniz dahi; bunu Veiik pod mod gibi elektronik sigaraların yardımı olmadan başarmak, oranların da açıkça gösterdiği üzere (tüm sigara kullanıcılarının 10’undan 9’u sigara içmeyi daha önceden bırakmaya çalışmıştır.) çok zordur. Teknolojinin ilerleyişinin güzelliklerinden biri de diğer tütün ürünlerine oranla neredeyse hiçbir zararı olmayan Veiik pod modları çok daha ekonomik bir alternatif olarak hayatımıza sokmuş olmasıdır. Veiik elektronik sigaraların kullanımının gün geçtikçe artması ve kullanıcı yorumları net bir şekilde gösteriyor ki, Veiik pod mod ile sigarayı bırakmak gayet mümkün. Oldukça kolay ve pratik kullanıma sahip olan Veiik elektronik sigaralar aynı zamanda sizleri sigara ve puroda olduğu gibi kötü kokulara maruz bırakmaksızın daha kaliteli, lezzetli ve doyurucu tütün aromalarıyla buluşturacaktır.

Menu