Top sellers

I Love Salts 

Showing 1 - 14 of 14 items
 • I Love Salts Juicy Apples Salt...
  330.00 TL Out of stock
  I Love Salts Juicy Apples is the product that makes you feel like eating a sweet apple and will get you to enjoy the apple in a busy way. This pure liquid that reflects the flavor of apple with its aroma extremely strongly, has become one of the apple lovers ' indispensable ones. So if you ' re from sweet apple people, Juicy Apples is just like you.
 • I Love Salts Strawberry Ice Salt...
  330.00 TL Out of stock
  I Love Salts Strawberry Ice Salt Liquid is the product that makes you feel like you ' re eating strawberries, and that will allow you to enjoy strawberry flavor in a busy way. With the flavored strawberry and cold menthol aroma, this pure liquid that reflects the taste of strawberries to the user in a cool and menthol form has become one of the...
 • I Love Salts Classic Menthol...
  330.00 TL Out of stock
  I Love Salts Classic Menthol Salt Liquid carries the feature of being an indispensable outright liquid for those looking for ferocity during the day. With this refreshing Classic Menthol, which offers together different shades of menthol flavor, you will be able to enjoy different steam experiences that will feel the menthol taste in the most realistic...
 • I Love Salts Tropic Mango Salt...
  330.00 TL Out of stock
  It ' s time to explore the tropical Mango flavor with I Love Salts Tropic Mango Salt Liquid. You will rediscover the taste of mango with this salt of salt, which is the most realistic taste of exquisite tropical mangoes. For those who want to experience both a different aroma and a pleasant steam experience at the same time, you 'll feel like you' re on a...
 • I Love Salts Blue Raspberry Salt...
  330.00 TL Out of stock
  I Love Salts Blue Raspberry is a feast of flavor with blue raspberry sugar and a combination of light sweet and sour flavors. Blue Raspberry with blue raspberry aroma in it, not only does it offer a different steam experience, but it will also manage to be a delicious salt liquid that you can use for a long time as your favorite liquid.
 • I Love Salts Spearmint Gum Salt...
  330.00 TL Out of stock
  I Love Salts Spearmint Gum, if you are a peppermint, and you want to feel a fresh all day, this is just liquid. You don't have to go away trying to find your favorite mint-gum flavor. The Spearmint Gum, produced from the sweet mixture of gum and nanite, takes you to the most preferred Swiss Alpine mountains of cold winter months.
 • I Love Salts Grappleberry Salt...
  330.00 TL Out of stock
  I Love Salts Grappleberry is an absolute mix of blueberries, apples, and grape aromas, and it leaves an unforgettable flavor in the palate. The grappleberry salt liquid, which has an aroma you have not experienced before, will accompany your steam pleasure with its exquisite aroma and soft drink and become one of your indispensable ones.
 • I Love Salts Sweet Tobacco Salt...
  330.00 TL Out of stock
  I Love Salts Sweet Tobacco Salt Liquid is the first choice of sweet tobacco flavor loved ones. It is a product in which rich and complex aromas in its contents reflect all of its notes throughout the course of steam experience. With a smooth steam experience, it will offer a different flavor to the pod mod e cigarette users, and those who love tobacco and...
 • I Love Salts Classic Tobacco...
  330.00 TL Out of stock
  I Love Salts Classic Tobacco Salt Liquid, is an absolute liquid that is manufactured for natural and non-plustabletütüntobacco flavor. Especially when he's got a taste for smoking, and he has a real sense of smoking, which makes him one of the most preferred causes of choice. Classic Tobacco, which is the heart of tobacco, is waiting for you to offer a...
 • I Love Salts Blue Raspberry Ice...
  330.00 TL Out of stock
 • I Love Salts Blue Strawberry...
  330.00 TL Out of stock
 • I Love Salts Pink Lemonade Salt...
  330.00 TL Out of stock
 • I Love Salts Sweet Strawberry...
  330.00 TL Out of stock
 • I Love Salts Strawberry Guava...
  330.00 TL Out of stock
Showing 1 - 14 of 14 items
I Love Salts 2020’nin En İyi Salt Likitlerinden Midir?
   

Elektronik sigara üreticileri I Love Salts gibi salt likit, pille çalışma ve daha pek çok özelliklerle her yıl yeni cihazlar üretirler. I Love salts 2020 yılında üretilen ve oldukça rağbet gören salt likitlerin ön sıralarında yer almaktadır. Sıralamada I Love Salts Spearmint Gum, I Love Salts Juicy Apples, I Love Salts Classic Menthol, I Love Salts Tropic Mango, I Love Salts Pink Lemonade gibi pek çok I Love Salts Salt Likiti kullanıcılar tarafından en yüksek puanları alan likitlerdendir. 
Markalar, hem elektronik sigaralardaki nikotin dozu hem verdiği aroma hem de kullanım avantajlarını göz önünde bulundurarak her yıl yeni modellerle sektörde yerini alıyor. Bu kapsamda, I Love Salts markası en fazla çeşide sahip olan markalardan biri olması sayesinde elektronik sigara kullanıcılarının beğenisini kazanmakta. 

PODMOD’lar İçin I Love Salts Salt Likit Önerilir Mi?
   

Podmod elektronik sigara cihazlarında I Love Salts gibi salt nikotinli likitler kullanılır. Bu anlamda, bu likitler 20,25, 30, 35 ya da 50mg olarak üretilmekle birlikte 50/50VG/PVG üretilir. Bu oranları baz alan kullanıcılar günlük tüketimde almaları gereken nikotin oranına göre bir likit tercihi yaparlar. Hemen hemen sabit bir şekilde üretilen salt nikotin likitlerinde nikotin oranlarına rağmen içimi I love Salts Salt likit kadar yumuşak ve rahat olanını bulmak zordur. 
Yumuşak içim seven ve tercih eden kullanıcıların en memnun kaldıkları likitler I Love Salts Spearmint Gum, I Love Salts Juicy Apples, I Love Salts Classic Menthol, I Love Salts Tropic Mango, I Love Salts Pink Lemonade gibidir.

Yeni Başlayanlar İçinI Love Salts Salt Likit Nikotin Önerileri Nelerdir?
   

Elektronik sigaraya ilk başlayanlar I Love Salts salt likit almadan önce nikotin oranına bakmalıdırlar. Günde 10 sigara tüketen biriyle 3 sigara tüketen birinin ihtiyaç duyduğu nikotin miktarı aynı olmayacaktır. Bu doğrultuda I Love Salts salt likit seçiminde içerisindeki nikotin oranına bakılması büyük önem arz eder. Bununla birlikte elektronik sigaraya ilk başlayanlar veya sigarayı bırakmaya çalışanlar alınacak I Love Salts salt likitin aroması (tütün içerip içermemesi) ve nikotin doyuruculuğu da iyice araştırıldıktan sonra satın alınmalıdır. 
Yeni başlayanlar I Love Salts salt likit kullanımı ile birlikte normal sigara ihtiyacını da gidermeye ve zaman içinde sadece elektronik sigara kullanmaya başlarlar. Dolayısıyla I love Salts gibi salt likitlerin seçiminde önce yüksek nikotin içeren salt likitler tercih edilmeli sonrasında düşük seviyelerle devam edilmesi gerekir.

Tütün Aroması İçin I Love Salts Salt Likit Önerileri Nelerdir?
   

Elektronik sigara kullanıcıları, puro, pipo ya da nargile gibi tütünün neredeyse en katkısız haliyle içmeyi tercih edebilirler. Bu doğrultuda, elektronik sigaralarda direkt bu kokuyu almak da elektronik sigara kullanıcılarına daha çok keyif verir. 
Tıpkı nikotin miktarı gibi aroma oranı da kullanıcılar için oldukça önem verdikleri konuların başında gelir. Tütün aroması içeren markaların en başında gelen I Love Salts Salt likit markası oldukça popülerdir ve direkt tütünün aroma ve kokusu hissedilir. I Love Salts Classic Tobacco Salt ve I Love Salts Sweet Tobacco Salt Likitleri markanın tütün aromasını en çok vurgulayan Likitleridir.

Meyve Aroması İçin I Love Salts Salt Likit Önerileri Nelerdir?
   

Elektronik sigaralarda tütün ve sadece saf haliyle içmekten ziyade meyve aromasını tercih eden kişiler de çoktur. Ananas, muz, ahududu, böğürtlen, orman meyveleri, ferahlatıcı his veren karpuz ve kavun gibi pek çok farklı çeşitte meyve aromasını içeren I Love Salts Juicy Apples, I Love Salts Blue Strawberry, I Love Salts Tropic Mango ve I Love Salts Blue Raspberry gibi ve daha bir çok I Love Salts Salt likit çeşitlerini bulmak mümkündür. Bu elektronik sigaralar salt likit ve normal likit şeklinde satılabiliyor. 
Sadece meyve değil meyveyle vanilya ya da meyveli süt gibi aromaları tercih edenler için I Love Salts Salt likitin ananas, ferahlatan karpuz ve limonata aromaları karışımından yapılmış I Love Salts Luau Lemonade likiti en çok satılan salt likitler arasındadır. Yaz ayları olduğu kadar, kış aylarında ferahlığı seçenler ise I Love Salts Classic Menthol Salt ve I Love Salts Spearmint Gum salt likitlerini tercih ediyorlar.

Menu