Top sellers

Juul 

Showing 1 - 8 of 8 items
Showing 1 - 8 of 8 items
JUUL Elektronik Sigara ile Sigara veya Diğer Tütün Ürünleri Bırakılır Mı?
   

JUUL pod modlar yardımıyla sigara gibi tütün ürünleri kolayla bırakılabilir. Sigaranın içerisinde bulunan nikotin ve diğer zehirli maddeler (kadmiyum, DDT, zift, siyanür, arsenik, katran), sigara kullanıcılarında ağır sağlık problemleriyle birlikte maalesef ileri derecede bağımlılık yapar. Bu zararlı alışkanlığın uzun yıllar kullanımı ile içerisinde bulunan sağlığa zararlı, zehirli maddeler çoğu zaman insan sağlığına ölümcül derecede zarar vermektedir. Fakat bağımlılık yapıcı özelliği nedeniyle sigarayı bırakmak isteseniz dahi bunu JUUL pod mod gibi elektronik sigaraların yardımı olmadan başarmak, oranların da açıkça gösterdiği üzere (tüm sigara kullanıcılarının 10’undan 9’u sigara içmeyi daha önceden bırakmaya çalışmıştır) çok zordur. Teknolojinin ilerleyişinin güzelliklerinden biri de diğer tütün ürünlerine oranla neredeyse hiçbir zararı olmayan JUUL pod modu çok daha ekonomik bir alternatif olarak hayatımıza sokmuş olmasıdır. JUUL elektronik sigaraların kullanımının gün geçtikçe artması ve kullanıcı yorumları net bir şekilde gösteriyor ki JUUL pod mod ile sigarayı bırakmak gayet mümkün. Oldukça kolay ve pratik kullanıma sahip olan JUUL elektronik sigaralar aynı zamanda sizleri sigara ve puroda olduğu gibi kötü kokulara maruz bırakmaksızın daha kaliteli, lezzetli ve doyurucu tütün aromalarıyla buluşturacaktır.

JUUL Pod Mod Elektronik Sigara Nasıl Çalışır?
   

JUUL pod mod elektronik sigara Türkiye marketinde son zamanlarda fazlasıyla konuşulan ve ismini piyasanın tepe noktasına damgalamış bir markadır. JUUL pod mod özellikle kullanıcılarını memnun edişi, taşıma kolaylığı, ideal tutuş-kavrama sağlayan küçük boyutlu bir o kadar da şık tasarımı ve arıza ya da bozulma gibi teknik sorunların çok yaşanmamasıyla hem satıcıların hem de alıcılarının beğenisini ve ilgisini kazanıp en elit pod modlardan biri olmuştur. JUUL pod mod elektronik sigara, çalışması için gerekli olan gücü bünyesindeki dahili bataryadan almaktadır. JUUL pod mod elektronik sigarayı çalıştırdığınızda JUUL pod kartuşun içerisinde yer alan özel likiti coillerde buharlaşarak içim esnasında çektiğiniz buharları oluşturur. Böylelikle normal tütün ürünlerinden farklı olarak JUUL pod modda nikotin ateş yoluyla değil, direkt olarak buharlaşma aracılığıyla vücuda alınır, normal sigara, pipo veya puro gibi duman solutmadığı için vücuda zarar vermeden içim keyfini en üst kalitede yaşatır.

JUUL Pod Mod Elektronik Sigarayı Kimler Kullanabilir?
   

Günümüzün en popüler ve en sağlıklı nikotin tüketim aracı olan pod mod elektronik sigaralar JUUL gibi pod modlarla her geçen gün daha da yaygınlaşıyor. Zarif, sade ve şık tasarımıyla kullanışlılığı bir araya getiren JUUL pod mod elektronik sigaralar, yaş, cinsiyet ya da kilo gibi fiziksel özellikler fark etmeksizin herkes tarafından kullanıma açıktır. Hatta Leonardo Di Caprio, Tom Hardy, Katy Perry, Snoop Dogg, Samuel L. Jackson gibi dünyaca tanınmış pek çok insan da JUUL pod mod kullanmaktadır. Ancak belli sağlık problemleriniz varsa JUUL pod mod cihazları kullanmadan önce doktorunuza danışmanızda fayda vardır. Bunun dışında JUUL elektronik sigaraları sağlık sorunu olmayan tüm bireylerce kullanabilir.

JUUL Pod Mod Kullanımı Sağlığa Zararlı Mıdır?
   

Her ne kadar JUUL pod mod gibi elektronik sigaraların nikotin içerdikleri için sağlığa zararlı olduğu iddia edilse de doğru kullanım yapıldıktan sonra ve üstelik patlıcan, karnabahar, domates gibi pek çok sebzede dahi nikotin bulunduğu göz önünde bulundurulursa, JUUL pod modların kullanımında hiçbir zarar olmadığı rahatlıkla ifade edilebilir. Özellikle de sigara ve diğer tütün ürünlerinin sağlığa ne kadar zararlı olduğu araştırmalar ve gözlemlerle net ve açık bir şekilde ortadayken. JUUL elektronik sigaralar diğer nikotin tüketim araçlarına kıyasla tamamen zararsızdır. JUUL pod mod gibi elektronik sigaralarda kullanılan salt likitlerde sadece tütün yapraklarından elde edilen salt nikotin tuzları, aromalar ve VG-PG bulunmaktadır. JUUL gibi pod mod elektronik sigaraları; sigara, puro, pipo ve nargile gibi tütün ürünlerinden ayıran en büyük fark ise nikotinin yanarak yani duman yoluyla değil buharlaşma yoluyla buhar olarak solunmasıdır. Bu da JUUL pod modların neredeyse zararsız olduklarının bir kanıtı niteliğindedir.

JUUL Pod Mod Elektronik Sigaranın Boyutları Nasıl?
   

Kullanım kolaylığı sağlayan, tutuş-kavrama yönüyle pratikliği ve eşsiz tasarımlarıyla şıklığı kullanıcılarına sunan JUUL pod mod, tasarımları esnasında tamamen kullanıcı dostluğunu esas alarak, yapılabilecek en küçük ve ideal boyutlarda yapılmıştır. JUUL pod modlar taşıma kolaylığı hesap edilerek çocuk pantolonlarının cebine dahi sığacak boyutlarında tasarlanıp üretilmiştir. Pratikliği ve işlevselliği olabilecek en küçük boyutta buluşturan JUUL pod mod kullanım kolaylığıyla da kendisine rakip tanımamaktadır.

Menu