Top sellers

Suorin 

Showing 1 - 4 of 4 items
Showing 1 - 4 of 4 items
Suorin Pod Mod Elektronik Sigaralar Akıtır Mı?
   

Suorin Pod Mod elektronik sigaralar akıtma, sızdırma ve fışkırtma gibi faktörleri kullanıcılarına yaşatmamak adına tüm yeni nesil Suorin pod kartuşlarda patentli ve lisanslı özel tasarımlar kullanmıştır. Bu tasarımlar ve kullanıcılarının doğru kullanımları sonucu piyasada çok yaygın olan ve beğenilen Suorin Pod Modlar kullanıcıları tarafından sorunsuzca kullanılmaktadır. Dikkat edilmesi gereken tek şey dolumun hızlıca ve vakit kaybedilmeden yapılıp sonra da ise likit dolum tıpasının tamamen, iyice kapatılmasıdır.

Suorin Pod Mod Elektronik Sigara Nasıl Şarj Edilir?
   

Suorin pod mod elektronik sigaralar tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi çalışmak için bir güç kaynağına ihtiyaç duyar. Bazı Suorin pod modlar gerekli enerjiyi pil veya pillerden alırken, bazı modeller ise dahili bataryalarla çalışmaktadır. Piller aracılığıyla çalışan cihazların pilleri, pil dolum aletleriyle tekrar doldurulup kullanılabilmektedir ya da kullanıcılarının tercihine bağlı olarak piller de değiştiriledebilir. Bataryalı cihazlarda ise cihazın şarj girişine uygun başlıklı şarj kablosuyla (ürünü orijinal ve sıfır olarak aldığınızda paketten çıkacaktır.) şarj dolumunu kolayca yapılabilir.

Suorin Pod Mod Elektronik Sigara Coili Ne İşe Yarar?
   

Suorin pod mod elektronik sigaralarınızda pod kartuşta muhafaza edilip cihazdan buhar olarak içimini yaptığımız likitleri buharlaştıran Suorin coiller bulunur. Suorin coil modelleri MTL içim gibi nikotin doygunluğunu ya da DTL içim gibi bol buhar çıkışı ve bol aromayı hedefleyen içimler için özel olarak üretilmektedirler. Tüm coillerde olduğu gibi Suorin coillerin de işi pod kartuşun içindeki likiti en iyi performansta buharlaştırarak kullanıcısına sunmaktır.

Suorin Pod Mod Elektronik Patlar Mı?
   

Suorin gibi markaların beğenileri toplamasıyla günümüzde iyice yaygınlaşan pod mod elektronik sigaralara olan ilgi de giderek artmaktadır. Bununla birlikte ürün hakkında söylentiler, merak edilenler ve sorular da hep çoğalmaktadır. Özellikle de son zamanlarda pod mod elektronik sigaranın patlayıp patlamadığı en çok merak edilenlerin ve sorulan soruların başında gelmektedir. Belirtmeliyiz ki elektronik devre barındıran tüm cihazlar gibi Suorin pod modlar da su ile temas ettiklerinde patlama ve bozulma riskine sahiptir. Ancak ürün su ile temas etmediği ya da güneşin altında yani fazla sıcaklığa veya fazla neme maruz kalmadığı sürece herhangi bir patlama ya da benzeri şeyler söz konusu olmayacaktır. Başta Suorin gibi kaliteli ve üst segment markalar ve hatta kalitesiz markalar dahi patlama ya da elektriksel herhangi bir sorunla karşılaşmamak için cihazlarının tasarım ve üretimleri sırasında gerekli tüm güvenlik önlemlerini almaktadırlar.

Suorin Pod Mod Normal Sigaradan Sonra Kilo Aldırır Mı?
   

Suorin elektronik sigaralar günümüzde en çok, sigara gibi tütün ürünlerinden kurtulmak isteyenler tarafından tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Bilindiği üzere sigarayı bırakınca iştah artışı ve metabolik hız düşümünden kaynaklı olarak kilo alma durumu baş gösterebilmekte. Peki sigaradan Suorin pod mod elektronik sigaraya geçince kilo alma gibi bir sorun olur mu? Kesinlikle olmayacaktır, Suorin pod mod iştahınızı açacak bir durumun tam tersine içerisindeki aromatikler sayesinde bazı zamanlar tatlı yeme ihtiyacı dahi hissettirmez üstelik metabolizma hızında da düşüş olmaz. Bu nedenle Suorin pod modları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Menu