Top sellers

Cuttwood. 

Showing 1 - 4 of 4 items
 • Cuttwood Boss Reserve E-Likit 60ml
  290.00 TL Out of stock
  The Cuttwood Boss Reserve is one of the most preferred aromas of those who love to be energized during the day. This e-liquid, which gives together grain, honey, roasted peanuts, milk, and banana flavors, will be one of your unbreakable products that you create during the day and eat the products that you like to eat.
 • Cuttwood Tobacco Trail E-Likit 60ml
  290.00 TL Out of stock
  The Cuttwood Tobacco Trail will be the most beautiful salt-and-liquid preference for all but not to give up tobacco flavor and taste. This e-liquid, which is made out of the exquisite mixture of tobacco and honey, will make you forget the aromas of earlier and will satisfy those who cannot give up the taste of tobacco. This will only allow you to enjoy...
 • Cuttwood Unicorn Milk E-Likit 60ml
  290.00 TL Out of stock
  Cuttwood Unicorn Milk is one of the indispensable e-likit preferences for cream and strawberry lovers. Aside from the taste of known cream, four different types of cream, and this e-liquid, formed from a mixture of strawberries, will become the first choice of sweet aroma. You can be sure to meet your sweet need with Cutwood Unicorn Milk, which will leave...
 • Cuttwood Boss Reserve E-Likit 120ml
  130.00 TL Out of stock
  The Cuttwood Boss Reserve is one of the most preferred aromas of those who love to be energized during the day. This e-liquid, which gives together grain, honey, roasted peanuts, milk, and banana flavors, will be one of your unbreakable products that you create during the day and eat the products that you like to eat.
Showing 1 - 4 of 4 items
Cutwood E-Likit Nedir? Nasıl Üretilmektedir?
   

Elektronik sigara ürünlerinin çeşitlenmesi, farklı türde e-likitlerin üretilmesi sürecini de tetiklemektedir. E-likitler laboratuvar ortamında uzun deneyler ve çalışmalar sonucu üretilen özel reçeteleri bulunan, farklı aromaları ve dengeli pg-vg oranı ile üst seviye elektronik sigara likitleridir. Gerek boğaz vurumu gerekse aroma hissiyatı olarak en yüksek hazzı size vermek üzere özel olarak üretilen ürünlerdir. Türkiye'de satışa sunulan ve özellikle deneyimli elektronik sigara tutkunlarının ilk tercihi markalardan biri olan Cuttwood likit markası, aynı zamanda sektörün en çok satın alınan e-likit markalarından biri olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Hem içim kolaylığı hem de likit kıvamı bakımından son derecede lezzetli olduğu bilinen Cuttwood e-likit aromaları ile de e-sigara kullanıcılarının aklını başından almayı başarmaktadır. 

Cutwood E-Likit Kaç ML’dir?
   

Dünya çapındaki e-sigara kullanıcılarına 10 farklı aroma ile e-likit üreten Cuttwood nikotin değerleri 0 ile 12 mg arasında değişen ürünlere sahip. Genellikle 30ml, 60ml, 120ml’ lik şişelerde saklanan premium elektronik sigara likit içerikleri 70vg(bitkisel gliserin) ve 30pg(propilen glikol) oranına sahip. Bu oran günümüzde firmanın rakibi konumundaki pek çok üreticiden biraz daha düşük olsa da, hem boğaz vurumu hem de yoğun buhar elde etmek için ideal.

Cutwood E-Likit Aroma Çeşitleri Nelerdir?
   

Deneyimli e-sigara tutkunlarının en çok karşılaştığı popüler markalardan biri olan Cuttwood geçmişten bugüne ürettiği ve elektronik sigara kullanıcılarının beğenisine sunduğu tüm ürünlerde müşteri memnuniyeti sağlamayı başarmaktadır. Bu memnuniyeti hem e-sigara kullanıcılarının e-likitten aldıkları buhar performansı hem de daha önce tatmadıkları eşsiz aromaları ile sağlayan Cuttwood aroma çeşitleri de şunlardan oluşmaktadır: Cuttwood Tobacco Trail, Cuttwood Boss Reserve, Cuttwood Bird Brains, Cuttwood Mr. Fritter, Cuttwood Unicorn Milk, Cuttwood Mega Melon, Cuttwood Livid Lime, Cuttwood Manic Mint, Cuttwood Outrage Orange. Özellikle Boss Reserve aroması ile elektronik sigara kullanıcılarına daha önce tatmadıkları bambaşka bir deneyim yaşatan Cuttwood e-likit markası, sektörde e-likit üreticileri arasında bu ünvanı gerçekten hak eden markaların başında gelmektedir.

En Çok Tercih Edilen Cutwood E-Likitleri Hangileridir?
   

Cuttwood, merkezi ABD California’ da bulunan bir premium e-likit üreticisidir. Firma, elektronik sigara müdavimleri tarafından 10 farklı ve özgün elektronik sigara likiti aroması ile tanınıyor olsa da iki premium elektronik sigara likiti ile gönüllere taht kurmuş durumda. Bu Cuttwood likit içerikleri ballı Graham Krakeri, kavrulmuş fındık, muz ve süt kreması aromalarını bir araya getiren Cuttwood Boss Reserve, diğeri ise çilek ve birbirinden farklı krema aromalarının birleştirilmesi ile üretilen olan Unicorn Milk. 

 

Cutwood E-Likit Fiyatları Ortalama Nedir?
   

Yoğun buhar performansı ile e-sigaradan alınan keyfi katlayan Cuttwood e-likitleri aynı zamanda boğazda burukluk bırakmayan, yanık hissi oluşturmayan ve ağızda hoş bir tat bırakan özel üretim aromalarıyla elektronik sigara deneyimini bambaşka bir seviyeye taşımaktadır. Diğer likit üreticisi markalardan hem aromaları hem de buhar performansı açısından farklılaşmayı başaran Cuttwood e-likit bal, graham krakeri, süt ya da başka aromalarla içimi kolaylaştırmaktadır. Likitlerde fiyatlar birçok detaya göre değişiklik gösterir. İçerisinde olan zengin aroma çeşitliliğiyle daha çok tercih edilen Cutwood e-likit fiyatlarına baktığınız zaman bütçeye uygun olduklarınızı görürüz. Bir çok noktadan temin edilebilen bu e-likite ekonomik olarak gayet rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Cuttwood Certificate

Menu