Top sellers

Halo 

Showing 1 - 2 of 2 items
  • Halo Tribeca E-Likit 60ml
    285.00 TL Out of stock
    Discover the combination of the Halo Tribeca E-Liquid and the vanilla and caramel mixture with smooth tobacco flavor. This e-liquid, where the flavors of high quality aroma are met, will be indispensable to you, with the taste that will break the ezber. Sweet with Halo Tribeca E-Liquid at the same time, a quality steam experience awaits you.
  • Halo Subzero E-Likit 60ml
    259.00 TL Out of stock
    Halo Subzero E-Liquid is an e-liquid that you can sponge off to the menthol you know, but it will bring an exquisite steam experience to your feet. You will catch the cool at any time of the day with the Halo Subzero E-Liquid, which has a delicacy that delivers extremely ferocity thanks to its mint aroma in its contents.
Showing 1 - 2 of 2 items
Halo E-Likitin Aroma Çeşitleri Nelerdir?
   

Halo e-likit, % 100 ABD yapımı gıda sınıfı ve organik bileşenler kullanarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Halo e-likitlerinin içine giren her bir bileşen, en yüksek kaliteye sahiptir. Halo e-likitleri elektronik sigara kullanıcıları için saygın ve güvenilir marka isimlerinden biri olarak ün kazanmıştır. 

Halo e-likitin 4 ana serisi bulunmaktadır. Halo Evo, Halo White, Halo Blue, Halo Black serileri ayrıca kendi içlerinde birbirinden farklı aroma deneyimi sunmaktadır. Örnek olarak Halo Black serisinde özellikle Halo Tibeca Green Tea yeşil çay aromasıyla egzotik tatlarda öne çıkmaktadır. Halo Blue serisinde; Halo Devlin (yumuşak karamel), Halo Voodoo(şeker,baharat), Halo Cafe Mocha(kahve), Halo Belgium Cocoa(Belçika çikolatası) e-likit yelpazesinde yerlerini almışladır. Halo White seri farklı ve aromatik lezzetler yerine daha çok nane ve tütün lezzetleri üzerine yoğunlaşır. Halo Evo serisi ise farklı lezzetler deneyimleri sunmaktadır. Bunlara örnek olarak kurabiye,donut, karpuz, yaban mersini gibi birbirinden farklı aromaları deneyebilirsiniz.

Halo E-likitlerinin Nikotin Değerleri Nelerdir?
   

Halo e-likitlerin, standart elektronik sigara için ürettiği e-likit içeriklerinde nikotin değerleri 0 - 24 mg arasında değişiyor. Yani bir Halo e-likit almak istediğinizde nikotin değerini 0 mg - 3 mg - 6 mg - 9 mg olarak veya daha üst seviyede yani 1.2 mg / 1.8 mg / 2.4 mg olarak belirleyebiliyorsunuz. Eğer daha yüksek nikotin değerine sahip e-likit içerikleri arıyorsanız Halo e-likiti tercih edebilirsiniz.

Halo E-Likit Kaç ML’dir?
   

Amerikanın gözde markalarından Halo ürettiği yüksek kaliteli elektronik sigara likitleri ve elektronik sigara modelleri ile premium bir markadır. Halo, elektronik sigara kullanıcılarına e-likit konusunda gerçekten özgürlük sunuyor. E-likit içerikleri için genellikle bazı özellikleri aynı olan, mat, güneş ışığı geçirmeyen şişeler kullanarak kullanıcılarını bir çok yönden memnun ediyor. Halo' nun likitleri 10 ml, 30 ml, 60 ml şişelerde saklanıyor. 

Halo E-Likitin VG ve PG oranları nedir?
   

VG likitin içerisindeki Bitkisel Gliserine verilen isimdir. PG ise içerisindeki Propilen Glikol un kısaltmasıdır. Yüksek VG içeren Halo e-likit içerikleri genellikle %70 oranında VG içeriyor ve bunlar özellikle nargile içimi elektronik sigara modelleri için ideal. %30 propilen glikol oranıyla da gün boyu tüketime son derece uygun olan bu likit elektronik sigara severlerin beğenisini kazanmaktadır.

Evde Halo E-Likit Yapmak Mümkün mü?
   

Elektronik sigara kullananlar, belirli bir süre sonra artık kendi likitlerini yapıp yapamayacaklarını merak eder. Satışa sunulan e-likit çeşitlerinden artık sıkılan ve bu standart tatların dışında kendi zevklerine göre farklı e-likit hazırlamak isteyenler için evde e-likit yapmak tabii ki mümkün olabilir. Evde Halo e-likiti yapabilmek için öncelikle likitin içeriğini çok iyi tanımak gerekiyor. Böylece likitin içerisinde bulunan tüm bileşenleri kendi zevkinize göre; belirtilen ölçülerde ayarlayabilir ve bunları birleştirerek kendi Halo e-likitinizi hazırlayabilirsiniz.

Evde Halo e-likit yapabilmek için ilk denemelerde süreç sizi zorlasa da, birkaç denemenin ardından daha seri ve pratik bir şekilde likitinizi hazırlayabilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak Halo e-likitin içeriğinde bulunan ana bileşenleri temin etmeniz ayrıca bileşenleri en doğru ve ölçülü şekilde bir araya getirebilmek için şırınga ve damlalık kullanmanız tavsiye edilmektedir. Ek olarak açıkça belirtmek gerekirse ne kadar dikkatli ve hassas olunursa olunsun yaptığınız likitin Halo e-likit ile aynı içim kalitesinde ve zevkinde olması mümkün değildir.

 

Halo Certificate

Menu