Top sellers

Eleaf 

Eleaf Pod Mod Elektronik Sigara Kıyafetleri Kokutur Mu?
   

Günümüz problemlerinden biri olan sigara bağımlılığı bırakılması oldukça güç olan bir zararlı alışkanlıktır. Sigaranın içimini kötü bir alışkanlık yapan pek çok dezavantaj vardır. Bunlardan biri de sigara içimi esnasında içindeki zehirli partiküllerin yanmasıyla ortaya çıkan kötü ve pis kokudur. Oldukça ağır ve rahatsız edici olan sigara kokusu kıyafetlerinize sinerek etrafınızdaki insanları da fazlasıyla rahatsız eder. 
Bu gibi sorunları yaşanmamak adın Eleaf elektronik sigara ile tütün aroması da dahil dilediğiniz tüm aromalarda ve kötü kokunun aksine hoş kokular eşliğinde içiminizi yapabilirsiniz.

Eleaf Elektronik Sigaraların Mod Kısmı Nasıl Temizlenir?
   

Eleaf pod mod elektronik sigaraların temizlik kısmını 2’ye ayırabiliriz, Eleaf mod (cihaz) temizliği ve Eleaf pod kartuş temizliği. Eleaf mod cihazınızın temizliği sırasında cihazın direkt suyla temasından kaçınılmalıdır. IP67 ya da IP68 gibi su geçirmezlik sertifikası olmayan Eleaf mod cihazlar içeriklerindeki elektronik aksandan ötürü direkt olarak suyla temas ederlerse cihazda bozulmalar meydana gelebilir. Bu yüzden cihaz temizliği sırasında ıslak mendiller veya cihazı çizmeyecek, hafif nemli mikrofiber bezler kullanılması tavsiye edilmektedir. Temizlik sonrasında cihazı çalıştırılmadan önce elektrik giriş ve çıkışlarının olduğu yerlerin tamamen kuru olduğundan emin olunmalıdır.

Eleaf Elektronik Sigaraların Pod Kartuş Kısmı Nasıl Temizlenir?
   

Eleaf pod mod elektronik sigaraların temizlik sürecini 2’ye ayırabiliriz, Eleaf pod kartuş temizliği ve Eleaf mod (cihaz) temizliği. Aynı şekilde Eleaf pod kartuşların temizliğinin de kendi içinde 2’ye ayrıldığını söyleyebiliriz, likit tankı temizliği ve coil temizliği. Pod kartuş cihazdan ayrıldıktan sonra içindeki likit tamamen boşaltılır, devamında coil pod kartuştan çıkartılarak likit tankı önceden hazırladığımız yarı ılık yarı sıcak suyun içine konularak 10-15 dakika arınmaya bırakılmalıdır. Coil’i de aynı şekilde hazırladığımız suda arındırarak temizleyebiliriz (temizleme suyu en 3,4 kez değiştirilerek coil her seferinde arınmaya bırakılmalıdır). Temizlik işlemleri bittiğinde coil ve likit tankının kurutulması ve coil yerine takıldıktan sonra pod kartuş da cihaza takılıp kullanılmaya bundan sonra başlanmalıdır.

Eleaf Pod Mod Elektronik Sigarayı Kimler Kullanabilir?
   

Günümüzün en yaygın ve en sağlıklı nikotin tüketim aracı olan pod mod elektronik sigaralar Eleaf gibi pod modlarla her geçen gün daha da yaygınlaşıyor. Zarif ve şık tasarımıyla kullanışlılığı bir araya getiren Eleaf pod mod elektronik sigaralar yaş, cinsiyet ya da kilo gibi fiziksel özellikler fark etmeksizin herkes tarafından kullanıma açıktır. Ancak belli sağlık problemleriniz varsa Eleaf pod mod cihazları kullanmadan önce doktorunuza danışmanızda fayda vardır. Bunun dışında Eleaf elektronik sigaraları sağlık sorunu olmayan tüm bireylerce kullanabilir. Neredeyse her renkte, pek çok farklı boyutta ve pek çok fiyat seçeneği ile karşımıza çıkan Eleaf pod modlar kullanmak isteyen herkes tarafından kullanılabilmektedir. 

Eleaf Podmod elektronik sigara sağlığa zararlı mı?
   

Her ne kadar Eleaf Podmod elektronik sigara çeşitlerinin nikotin içerdiği için sağlığa zararlı olduğu söylense de doğru kullanım yaptıktan sonra durum öyle olmayacaktır. Özellikle de sigara ve diğer tütün ürünlerinin zararının ne kadar fazla olduğunu göz önüne alacak olursak. Eleaf elektronik sigaralar diğer nikotin tüketim araçlarına oranla neredeyse zararsızdır. Eleaf pod mod gibi elektronik sigaralarda kullanılan likitlerde sadece tütün yapraklarından elde edilen salt nikotin tuzları, aromalar ve VG-PG bulunmaktadır. Pod mod elektronik sigaraları; sigara, puro, pipo ve nargile gibi tütün ürünlerinden ayıran en büyük nokta ise nikotinin yanarak yani duman yoluyla değil buharlaşma yoluyla buhar olarak solunmasıdır. Bu da Eleaf pod modların neredeyse zararsız oldukları anlamına gelmektedir.

Menu