Top sellers

Smoant Cartridge 

Showing 1 - 4 of 4 items
Showing 1 - 4 of 4 items
Smoant Pod Kartuş Kırılır Mı?
   

Özellikle son yıllarda artan sigara fiyatları nedeniyle gün geçtikçe ülkemizde ve dünyada Smoant gibi üst segment markaların elektronik sigaralarına olan talep artmıştır. Bu sebeple özellikle sigara firmaları tarafından birçok yalan haber çıkmaya başladı. Elektronik sigaraya başlayacak olan kişilerin kafasında bulunan soru işaretlerinden biri de pod kartuş kırılır mı ya da patlar mı?  
Smoant Pod Kartuşlar tasarımları ve mühendislikleri sonucu yüksek mükavemette üretilirler ve dış etkenler olmadığı sürece kırılıp patlamazlar. Elektronik kırılma patlama riski bir bilgisayar ya da akıllı telefonun patlama riski ile aynıdır. Yani bu patlama riski son derece düşük bir seviyededir. Ancak yine de Smoant elektronik sigaranızı şarj ederken orijinal şarj aletini kullanmanız tavsiye edilir. Smoant Elektronik sigaranızın şarjı tam şarj olana kadar beklemeniz gereklidir.

Smoant POD Kartuş Nerden Alınır?
   

Smoant POD kartuşu Smoant elektronik sigarlarda kullanır. Bu yüzden de Smoant marka elektronik sigara satan aynı mağazalarda aynı zamanda internet sitelerinden satın alabilmek mümkündür. Dikkat edilmesi gereken konular vardır. Smoant Elektronik sigara cihazı nasıl çakma olarak üretim gösterebiliyorsa Smoant POD kartuş da çakma üretimde piyasada bulunabilir. Bu yüzden bilindik sitelerden veya mağazalardan satın almak gerekir. 
Orijinal olmayan Smoant POD kartuşlar hem bozuk olarak satılabilir hem de kişiler kullanamaz. Çok fazla oranda bu ürünler alındığında bozulmalar meydana gelebilir. Aynı şekil kartuş içine koyulacak olan likitleri de bu yerlerden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Her zaman için az para vermek yerine biraz fazla miktarda para vererek bilindik yerleri tercih etmelisiniz. Ürün aldığınızda orijinalliğini de kontrol etmeniz mümkündür.

Smoant Kartuş Nasıl Kullanılır?
   

Smoant POD mod cihazları özellikle günümüzde yaygın olarak kullanılan cihazlardandı. Her modeline göre farklı kullanım şekli bulunsa da genel olarak Smoant POD modların kartuşlarının bir buçuk iki ml kadar haznesi bulunduğu söylenebilir. Smoant POD mod cihazları kablo ile şarj edilerek kullanılan cihazlardır. Şarj oldukça önemli bir etmendir. Takıldığında hiçbir zaman şarj tam olarak dolmadıkça çıkarılmamalıdır. 
Tam dolu bir şekilde elinize aldığınızda yapmanız gereken şey ise dolu olan kartuşu yerine koymaktır. Kartuş yerleştirildikten sonra elektronik sigara da yapılması gereken işlem içine çekmektir. Normal elektronik sigaralar gibidir. Kartuş ile çalıştığı için kartuşlar mutlaka kontrol edilmelidir. Kartuş takılırken içinde likit bulunmadığı takdirde cihazı çalıştırmak hem cihazınızın coiline ve kartuşuna zarar verecek hem de buhar çıkışı olmayacaktır. Bu sebeple hazır haldeki cihazınıza kartuşunu takarken kartuş likit dolumunu yapmayı unutmayın.

Smoant Kartuş Sızdırma Yapar Mı?
   

Tüm Kartuşlarda olduğu gibi Smoant kartuş hakkında da en merak edilen ve akıllara takılan soru sızdırıp sızdırmamasıdır. Bu sorunun nedeni, pek çok Elektronik Sigara haznesinden kaynaklı olarak sızdırma meydana getirir. Sızıntı olması likitlerin boşa harcanmasına, Elektronik Sigaranın kullanılmamasını ve elleri kirletmeye yol açar. Aynı zamanda kartuşun akıtma durumu likit çabuk olarak bittiğinden bütçeye oldukça zararlıdır. 
Her seferinden yeni bir likit almak ve likitin yarısını kullanabilmek demektir. Bu gibi durumları yaşamamak için Smoant Pod Kartuş gibi POD kartuş ile çalışan makineler tercih edebilirsiniz. Çünkü Smoant POD kartuşlar hiçbir şekilde sızdırma meydana getirmez. Likitleriniz koyduğunuz gibi durur. Bu sayede de Elektronik Sigaranızı uzun ömürlü olarak kullanma hakkına sahip olursunuz.

Smoant Kartuş Pahalı Mı? 
   

Tüm Kartuşlarda olduğu gibi Smoant POD kartuşun da maliyeti kişiler için oldukça önemlidir. Bunun sebebi kullanmak isteyen kişilerin maddi anlamda sıkıntı yaşamak istememeleridir. Smoant POD kartuşun fiyatı satılan her modeline göre değişiklik gösterir. Fiyatına ve avantajlarına göre oldukça uygun fiyatlı olarak satılır. Kişiler kolay bir şekilde alabilsin diye fiyatlar daime uygun tutulur. Toplu ve tek bir alım gerçekleştirmek mümkündür. 
Alımlar tamamen kişiye göre değişiklik gösterir. Buna nazaran bir ya da iki hafta da bir Smoant POD kartuşunuzun değiştirilmesi gerektiği akılda bulundurulmalıdır. Aksi takdirde sağlığa oldukça zararlı olabilir. Aynı zamanda POD kartuşlar tek kullanımlık olarak da bulunur. Tek bir likit ile doldurulabilen bu kartuşların bir daha doldurulmasına gerek kalmadan kişilere uzun süre kullanım kolaylığı sağlar.

Menu