Yeni

Voopoo Tank UForce L

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 537 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 537 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 10.74 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

1,075.00 TL

- +

Marka: Voopoo

 
Açıklama

UFORCE - L Tank, üstten hava girişi ve üstten sızdırmaz tasarıma sahip İLK VOOPOO PnP atomizeridir. 810 ağızlık ile uyumludur ve 510 iplik tabanı ile tasarlanmıştır. Değiştirilebilir Pyrex 2ml, 4ml ve 5.5ml cam likit kaplarıyla uyumlu olan UFORCE-L tankı, kullanıcılara daha fazla seçenek sunabilir.

 

Uyumlu Coil  >  Voopoo PnP Coil

 

Hava Girişi: Çift hava girişleriyle karşılaştırıldığında, üçlü hava girişleri, kararlı üçgen yapılarıyla, hava akış yönlerini etkili bir şekilde dengeler ve hava geçişini arttırır, bu da likit çözünürlüğünü daha hızlı ve buharı daha pürüzsüz hale getirir. Üst hava giriş yapısı, tankın içindeki ve dışındaki basıncı da dengeleyerek, cihaz şiddetli bir şekilde sallandığında bile zayıf atomize likiti ve yoğuşmayı tankta sıkıca depolar. Ayrıca orta kısımdaki içi boş yapı, geçen hava akışının sesini emer ve kullanıcının rahatsız edici gürültü olmadan sessiz vaping yapmasını sağlar.

uforce tank

Hava Akışı Ayarı: UFORCE-L, endüstrinin orijinal 360° kademesiz hava ayar halkasını kullanır. Hava akışını serbestçe ayarlayan ve kolayca kontrol eden bulutlu buhar ihtiyacı kolayca karşılandı.

Coil: Dual In One Coil, atomizasyon ısıtmasını hızlandırır ve atomizasyon verimliliğini artırır, böylece buhar patlamasını artırır ve zengin ve hassas bir tat sunar.

Ayrıca alt kısımda bulunan soğutucu atomizerin soğumasını hızlandırır ve sıcaklığı sadece ılık hale getirir. Alttaki taban boşluğu, kolay temizlik için pürüzsüz ve oluksuzdur.

uforce kutu

Paket İçerği

1x UFORCE-L Tank
1x PnP-TW20(0.2Ω)Coil
1x PnP-TW15(0,15Ω) Coil
1x Cam Kap (5.5ml)
1x Silikon Kauçuk Paketi
1x Kullanım Kılavuzu

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 7

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu