Yeni

Vozol Star 6000 Clear Pod

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 200 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 200 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 4.00 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


152PMT1805

Yeni ürün

Hafif tatlı naneli sakız

Daha Fazla Detaylar

400.00 TL

- +

Marka: Vozol

 
Açıklama

Tamamen yeni Vozol Star 6000 Puff disposable pod, uygun bir şekilde Star olarak adlandırıldı. İnanılmaz Lezzet. Çoğunlukla geri dönüştürülmüş plastikten yapılmıştır. Canlı renk paleti ve cihazın yuvarlak tasarımıyla birleştirin, alıcılar eğlenceli ve gelecek vaat eden bir deneyim yaşarlar. Kaplama ipeksi bir his verir ve yumuşak ağızlık aynı zamanda bu cihazın kullanımını ve deneyimini çok daha rahat hissettirir.

 

Aroma İçeriği

Hafif tatlı naneli sakız

 

%80 PCR Malzemesi, Dünyaya Daha Az Yük

İpeksi Dokunuş Hissi, Serpilmiş Yüzey

Mesh Coil, %50 Daha Zengin Tat

Yumuşak Ağızlık, Type-C Şarj

vozol star 6000 disposable pod

Marka VOZOL
Model STAR 6000 Tek Kullanımlık Pod
Pil dahili 500mAh pil
Kapasite 14ml
Nikotin Gücü 50mg
Puf Sayımı 6000 puf
Direnç 1.2Ω Mesh

Vozol STAR Serisi, şirket için açık ara yenilikçi ve eğlenceli bir yön. Vozol, yüksek kaliteli vape ürünleri sunma ve keyifli, sağlıklı bir yaşam tarzının bir parçası olarak sorumlu kullanımı teşvik etme misyonuna sahip bir şirkettir.

VMAT Mesh Coil, herhangi bir cihazın en önemli yönüne katkıda bulunur ve tadı budur. Bu özel coil, aromanın cihazdan kolayca akmasını sağlayarak gereksiz tıkanıklıkları en aza indirir.

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menu